0

Lota iš pramuštgalvių gatvės (2-as leidimas)

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 8,79 €*
Sutaupote: 1.80 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lota iš pramuštgalvių gatvės (2-as leidimas)

  • Serija: Hanso Christiano Anderseno premija
  • Leidėjas: Garnelis
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 130
  • ISBN ar kodas: 9789955883432

2020-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lota iš pramuštgalvių gatvės (2-as leidimas)" aprašymas

Name Pramuštgalvių gatvėje gyvena trys vaikai, jų linksmybėms ir žaidimams nėra galo, tačiau daugiausia išdaigų iškrečia mergaitė, vardu Lota...

"Lota iš Pramuštgalvių gatvės" - dar vienas legendinės vaikų rašytojos Astridos Lindgren literatūrinis šedevras. Tie, kas skaitė šios rašytojos knygas "Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo", "Emilis iš Lionebergos", "Padaužų kaimo vaikai" ir kitas, tikrai su malonumu perskaitys ir gausiai iliustruotą "Lotą iš Pramuštgalvių gatvės". Knyga išversta į 25 pasaulio kalbas.

Vieną šeštadienį lietus pylė kaip iš kibiro, tad negalėjome eiti į turgų. Bet mes pasiėmėme didelį tėčio skėtį ir vis tiek nuėjome, ir nusipirkome raudonų ledinukų. Namo irgi ėjome po skėčiu ir valgėme ledinukus, buvo labai linksma. Bet Lota tąkart negalėjo išeiti į kiemą, nes siaubingai lijo. – Kodėl šitaip lyja? – paklausė Lota.
– Kad augtų rugiai ir bulvės ir mes turėtume ką valgyti, – pasakė mama.
– O kodėl lyja ir turguje? – paklausė Jonas. – Kad augtų ledinukai?
Mama tiktai nusijuokė.
Kai vakare atsigulėme, Jonas man pasakė:
– Žinai, Mija Marija, kai nuvažiuosime pas senelį ir močiutę, savo darže pasisodinsime ledinukų, o ne morkų, taip bus kur kas geriau.
– Taip, nors morkos sveikiau dantims, – atsakiau. – Laistysime mano žaliu laistytuvėliu, na, tuos ledinukus.
Labai apsidžiaugiau, kad prisiminiau savo žalią laistytuvėlį, kurį turiu kaime pas senelius. Jis rūsyje ant lentynos.
Vasarą mes visada aplankome senelį ir močiutę…


Iš švedų kalbos vertė Laima Bareišienė, iliustravo Ilon Wikland

Parašykite atsiliepimą apie "Lota iš pramuštgalvių gatvės (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Lota iš pramuštgalvių gatvės (2-as leidimas), kurį parašė Astrid Lindgren. Siūlome ne tik išsamų Lota iš pramuštgalvių gatvės (2-as leidimas) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Astrid Lindgren. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Lota iš pramuštgalvių gatvės (2-as leidimas). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Lota iš pramuštgalvių gatvės (2-as leidimas) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Lota iš pramuštgalvių gatvės (2-as leidimas)" perkama kartu