0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lotoso kvapas. Kelionių po Aziją apybraižos

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-03-19 VYTAS

Kadangi zaviuosi rytu kultura, tai knyga suvalgiau kaip saldaini ;)


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 2.19 SoldOut

Knygos "Lotoso kvapas. Kelionių po Aziją apybraižos" aprašymas

Knygą sudaro eseistinės kelionių apybraižos po budizmo ir islamo šalis – Birmą, Tailandą, Malaiziją, Pietų Korėją, Japoniją. Autorius pateikia kultūrologines įžvalgas ir pastebėjimus apie Rytų kultūrų kasdienybę, istoriją, religiją ir pasaulėžiūrą. Vaizdžiai aprašomi aplankyti miestai, šventyklos, jų architektūros ypatumai ir turistų rečiau pasiekiamos vietos.


2011-03-19

Kadangi zaviuosi rytu kultura, tai knyga suvalgiau kaip saldaini ;)

Parašykite atsiliepimą apie "Lotoso kvapas. Kelionių po Aziją apybraižos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lotoso kvapas. Kelionių po Aziją apybraižos", kurią skaitytojams dovanoja Almantas Samalavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Almantas Samalavičius su knyga "Lotoso kvapas. Kelionių po Aziją apybraižos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lotoso kvapas. Kelionių po Aziją apybraižos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Almantas Samalavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lotoso kvapas. Kelionių po Aziją apybraižos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lotoso kvapas. Kelionių po Aziją apybraižos" perkama kartu