0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lotyniški posakiai ir sparnuoti žodžiai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Lotyniški posakiai ir sparnuoti žodžiai


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 4.34 SoldOut
Knygos "Lotyniški posakiai ir sparnuoti žodžiai" aprašymas
Leidinyje pateikiami lotyniški posakiai ir sparnuotieji žodžiai su vertimu į lietuvių kalbą. Knyga naudinga moksleiviams, studentams ir visiems, kurie skaito klasiką, rašo ar redaguoja knygas ir straipsnius, rengia kalbas.


Parašykite atsiliepimą apie "Lotyniški posakiai ir sparnuoti žodžiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lotyniški posakiai ir sparnuoti žodžiai, kurią skaitytojams dovanoja Kazimieras Kuzavinis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kazimieras Kuzavinis su knyga Lotyniški posakiai ir sparnuoti žodžiai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lotyniški posakiai ir sparnuoti žodžiai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kazimieras Kuzavinis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lotyniški posakiai ir sparnuoti žodžiai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lotyniški posakiai ir sparnuoti žodžiai" perkama kartu