BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lotynų kalbos vadovėlis, I dalis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 4.6 SoldOut

Knygos "Lotynų kalbos vadovėlis, I dalis" aprašymas

Vadovėlis skiriamas mokiniams, pradedantiems mokytis lotynų kalbos. Jis tinka ir humanitarinio, ir realinio profilio mokykloms, gimnazijoms. Iš viso bus keturios vadovėlio dalys. Pirmojoje dalyje dėstoma elementari lotynų kalbos gramatika: veiksmažodis (išskyrus konjunktyvo nuosaką), daiktavardis, būdvardis, įvardis, prielinksnis; taip pat trumpai supažindinama su linksnių reikšmėmis, participium coniunctum, nominativus cum infinitivo konstrukcija. Kad pirmasis susitikimas su lotynų kalba mokinio neišgąsdintų ir jam būtų lengviau, šioje vadovėlio dalyje, skirtingai nuo dabar mokykloje plačiai paplitusio K. Kuzavinio ir L. Valkūno vadovėlio Vox Latina, neaiškinama fonetika bei kirčiavimas. Todėl dirbant su naujuoju vadovėliu mokiniui reikės mokytojo pagalbos. Pagrindinį naujojo vadovėlio principą galima nusakyti taip: mažiau taisyklių - daugiau pratimų. Teoriją stengiamasi išdėstyti trumpai, o pratimų pateikiama daug ir įvairių. Taigi mokiniams nereikės aklai kalti taisyklių, o praktinis darbas padės nesunkiai suformuoti kalbos įgūdžius. Kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikti testai leis mokiniui pasitikrinti savo mokėjimus ir savarankiškumą. Testų atsakymai duoti knygos gale. Šis vadovėlis įtikins, kad lotynų kalba nėra mirusi kalba. Čia mokiniai ras nemažai aprašymų apie jiems įdomius ir artimus dalykus. Be to, nuotaiką praskaidrins ir šaunūs linksmi palydovai bei "privalomos" poilsio valandėlės. Taigi mokytis nebus nuobodu!

  • Autorius: Wolfram Kautzky
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 1998
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • ISBN ar kodas: 9986-805-61-9

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lotynų kalbos vadovėlis, I dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lotynų kalbos vadovėlis, I dalis", Wolfram Kautzky. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Wolfram Kautzky su knyga "Lotynų kalbos vadovėlis, I dalis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lotynų kalbos vadovėlis, I dalis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Wolfram Kautzky. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lotynų kalbos vadovėlis, I dalis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lotynų kalbos vadovėlis, I dalis" perkama kartu