0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lotynų kalbos vadovėlis, II dalis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Knygą turime sandėlyje
2020-02-12


Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 4.6 SoldOut

Knygos "Lotynų kalbos vadovėlis, II dalis" aprašymas

Vadovėlis skiriamas tiek humanitarinio, tiek realinio profilio mokyklų, gimnazijų mokiniams. Šios mokymo priemonės pagrindinį principą trumpai galima būtų nusakyti taip: mažiau taisyklių – daugiau pratimų. Teoriją stengiamasi išdėstyti trumpai, o pratimų pateikiama daug ir įvairių. Taigi mokiniams nereikia aklai kalti taisyklių, nes praktinis darbas padeda nesunkiai suformuoti kalbos įgūdžius. Pirmoje ir antroje vadovėlio dalyje yra dėstoma lotynų kalbos gramatika.


  • Autorius: Wolfram Kautzky
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 1999
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9986-805-83-7

2020-02-12

Parašykite atsiliepimą apie "Lotynų kalbos vadovėlis, II dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lotynų kalbos vadovėlis, II dalis", Wolfram Kautzky. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Wolfram Kautzky su knyga "Lotynų kalbos vadovėlis, II dalis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lotynų kalbos vadovėlis, II dalis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Wolfram Kautzky. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lotynų kalbos vadovėlis, II dalis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lotynų kalbos vadovėlis, II dalis" perkama kartu