0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lotynų kalbos vadovėlis, III dalis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 4.6 SoldOut

Knygos "Lotynų kalbos vadovėlis, III dalis" aprašymas

Vadovėlis skiriamas tiek humanitarinio, tiek realinio profilio mokyklų, gimnazijų mokiniams. Šios mokymo priemonės pagrindinį principą trumpai galima būtų nusakyti taip: mažiau taisyklių – daugiau pratimų. Teoriją stengiamasi išdėstyti trumpai, o pratimų pateikiama daug ir įvairių. Taigi mokiniams nereikia aklai kalti taisyklių, nes praktinis darbas padeda nesunkiai suformuoti kalbos įgūdžius. Pirmoje ir antroje vadovėlio dalyje buvo dėstoma lotynų kalbos gramatika. Trečioje dalyje autorius kviečia į lotynų kalba parašytos literatūros pasaulį. Mokiniai supažindinami su romėnų literatūros prozininkais: Cezariu, Ciceronu, Saliustijumi, Livijumi, Plinijumi Jaunesniuoju, Tacitu. Kalbama apie 10 lotynų kalbos „duobių“, ties kuriomis galima suklupti, ir siūloma pirmiausia pakartoti lotynų kalbos gramatiką, atlikti pateiktus pratimus ir testus. Šis vadovėlis įtikins, kad lotynų kalba nėra mirusi kalba. Be to, nuotaiką praskaidrins ir šaunūs linksmi palydovai bei „privalomos“ poilsio valandėlės.


  • Autorius: Wolfram Kautzky
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2001
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9955-424-39-7

Parašykite atsiliepimą apie "Lotynų kalbos vadovėlis, III dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lotynų kalbos vadovėlis, III dalis", Wolfram Kautzky. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Wolfram Kautzky su knyga "Lotynų kalbos vadovėlis, III dalis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lotynų kalbos vadovėlis, III dalis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Wolfram Kautzky. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lotynų kalbos vadovėlis, III dalis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lotynų kalbos vadovėlis, III dalis" perkama kartu