⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lozorius

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-12-04 A.K.

Pati knyga ir siužetas buvo fantastiški, kaip ir visos kitos Lars Keplar knygos!


Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 13.99 SoldOut

Knygos "Lozorius" aprašymas

Vos pasirodžiusi pirmoji Lars Kepler knyga „Hipnotizuotojas“ tapo sensacija. Autorius lygintas su skandinaviškų detektyvų žanro karaliais Jo Nesbø ir Stieg Larsson. Tačiau šiandien palyginimų jau nebereikia. Pardavimai, atsiliepimai ir apžvalgos kalba už save – po Lars Kepler slapyvardžiu besislepiantis autorių duetas Alexandra Ahndoril ir Alexander Ahndoril yra unikalus balsas kriminalinės literatūros pasaulyje ir visi su nekantrumu laukė septintos serijos dalies apie inspektorių Joną Liną. Skandinaviškas detektyvas „Lozorius“ jau pasiekė knygynų lentynas.

Beveik neįmanoma pateikti trumpos ankstesnių detektyvų santraukos neišduodant detalių, tad pasakysime tik tiek, kad Jonas Linas ilgai kovojo su savo didžiausiu priešu, serijiniu žudiku Jureku Walteriu. Trumpas aprašymas ant „Lozoriaus“ nugarėlės teigia, kad policija pagaliau gali atsikvėpti. Siaubą kėlęs žudikas žuvo. Tiesa, jo kūnas taip ir nebuvo rastas, o tai jau kelia intrigą.

Pagrindinis veikėjas Jonas Linas laižosi žaizdas ir tikisi, kad visas siaubas liko praeityje. Tačiau Lars Kepler meistriškai kuria įtemptą siužetą. Europą šiurpina naujų žudynių virtinė, o nusikaltimai siunčia aiškią žinutę inspektoriui, kad dar ne viskas baigta.

Jonas kartu su su savo partnere Saga stačia galva puola į medžioklę. Tai ne tik policijos tyrimas, tai katės ir pelės žaidimas, kuriame jiems reikia apsaugoti savo artimiausius žmones, bei išlikti gyviems. Tiesa, Jonas Linas pasiryžęs paaukoti gyvybę, kad tik sustabdytų Jureką ar jo pasekėjus.

Laikas senka.

Lars Kepler detektyva yra solidžios apimties. Puslapių skaičius visada perkopia penkis šimtus. Tačiau skaitymas neprailgsta, nes kūrėjai sugeba išlaikyti dėmesį iki pat pabaigos. Nepamirškite kvėpuoti!

Lars Kepler – Švedijos rašytojų Alexandra Ahndoril ir Alexander Ahndoril pora. Kartu jie parašė jau septynias serijos knygas, kurios tapo bestseleriais kiekvienoje šalyje, kur tik pasirodė. Pasaulyje parduota jau daugiau nei penkiolika milijonų knygų.

Iš švedų kalbos vertė Roberta Gilytė.

Siūlome skandinavišką detektyvą „Lozorius“ pirkti online ir papildyti savo Lars Kepler knygų kolekciją. Dar neturite pirmųjų detektyvų? Įsigyti internetu galite ir juos bei daugelį kitų gerų kriminalinių leidinių pigiau. Knygų ištraukos ir aprašymai padės nuspręsti, kuri istorija jums įdomiausia, o dienos akcijos ir puikios išpardavimų kainos taps paskata neatidėlioti ir įsigyti įtraukiančių skaitinių jau šiandien.Kiti taip pat domėjosi


2020-12-04

Pati knyga ir siužetas buvo fantastiški, kaip ir visos kitos Lars Keplar knygos!

Parašykite atsiliepimą apie "Lozorius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skandinavų detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lozorius", Lars Kepler. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lars Kepler su knyga "Lozorius" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lozorius" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lars Kepler. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lozorius" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lozorius" perkama kartu