Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

LR darbo kodekso komentaras (II tomas). III dalis. Individualūs darbo santykiai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2023-02-07 Skaitytojas

Šis LR darbo kodekso komentaras yra parašytas pagal senąjį LR darbo kodeksą, galiojusį iki 2017 m. liepos 1 d. Kas domisi darbo teisės santykių reguliavimu pagal senąjį LR darbo kodeksą, galiojusį iki 2017 m. liepos 1 d., pirkit! ;)


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 3.99 SoldOut

Knygos „LR darbo kodekso komentaras (II tomas). III dalis. Individualūs darbo santykiai“ aprašymas

Lietuvos Respublikos darbo kodekso komentaro antrą tomą parengė autorių kolektyvas, kurio daugumą sudaro Vilniaus universiteto Darbo teisės katedros dėstytojai. Dalis jų taip pat dirba atsakingą praktinį teisinį darbą, todėl gerai išmano ne tik darbo teisės teoriją, bet ir darbo istatymų taikymo praktiką.
Antrąjame DK komentaro tome komentuojama trečioji Kodekso dalis „Individualūs darbo santykiai“. Individualių darbo santykių, ypač darbo sutarties, teisinio reguliavimo srityje padaryta labai daug esminių pakeitimų. Komentare aiškinama ne tik DK naujovės, bet ir poįstatyminiai aktai, kurie buvo priimti įgyvendinant Kodekso nuostatas.
Komentaras skiriamas teisininkams, darbdaviams ir darbuotojams, jų asociacijoms, teisės specialybės studentams ir doktorantams, visiems, kurie domisi darbo teise.2023-02-07

Šis LR darbo kodekso komentaras yra parašytas pagal senąjį LR darbo kodeksą, galiojusį iki 2017 m. liepos 1 d. Kas domisi darbo teisės santykių reguliavimu pagal senąjį LR darbo kodeksą, galiojusį iki 2017 m. liepos 1 d., pirkit! ;)

2021-06-12

Komentaras yra seno Darbo kodekso, kuris nebegalioja.

2016-02-06

neverta knyga savo kainos. Sena medžiaga

2015-03-25

Galėtų išleisti kažką naujo. Būtina labai atsargiai skaityti, nes labai daug kas pasikeitę. Jei atvirai, tai neįsivaizduoju, kas gali pirkti.

2010-09-02

koks 10 balu, jei tokia kaina ...

2008-09-13

Dešimt balų!

Parašykite atsiliepimą apie „LR darbo kodekso komentaras (II tomas). III dalis. Individualūs darbo santykiai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „LR darbo kodekso komentaras (II tomas). III dalis. Individualūs darbo santykiai“, Ipolitas Nekrošius, G. Bužinskas ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ipolitas Nekrošius, G. Bužinskas ir kt. su knyga „LR darbo kodekso komentaras (II tomas). III dalis. Individualūs darbo santykiai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „LR darbo kodekso komentaras (II tomas). III dalis. Individualūs darbo santykiai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ipolitas Nekrošius, G. Bužinskas ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „LR darbo kodekso komentaras (II tomas). III dalis. Individualūs darbo santykiai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „LR darbo kodekso komentaras (II tomas). III dalis. Individualūs darbo santykiai“ perkama kartu