ŽAIBIŠKAS PRISTATYMAS! 94% respondentų rekomenduotų patogupirkti.lt draugui!

0

Pirkėjų atsiliepimai

Lukas ir Kenas

Kaina: 11,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-06-30 11.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lukas ir Kenas" aprašymas

Emily Gravett (Emili Gravet, g. 1972 m.) – knygų autorė ir iliustratorė, gyvenanti Braitone. Ji sukūrė daugiau nei dvidešimt knygų vaikams. Už kūrybą Emily Gravett du kartus pelnė prestižinį Didžiosios Britanijos literatūros Kate Greenaway medalį. „Lukas ir Tukas“ – linksma ir pamokanti istorija apie tikrą draugystę ir gebėjimą priimti kitą tokį, koks jis yra.

Lukas – vienintelis voveriukas parke, todėl ir labai vienišas. Kartą jis sutinka Tuką – didelį, pilką... žiurkiuką. Bet Lukas mano, kad naujasis pažįstamas – taip pat voveriukas. Toks kaip ir jis! Pagaliau turės draugą! Parke bičiuliai prisigalvoja įvairiausių žaidimų ir linksmybių. Tačiau ne visiems ši draugystė patinka: Juk žiurkės ir voverės – visai ne draugai! – gąsdina juos.

Bet ar tikrai?

Perskaityk ir įsitikinsi, kad visai nesvarbu, ar tavo uodega puri, ar ilga. Svarbiausia, kad šalia – tikras draugas!


  • Autorius: Emily Gravett
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 29x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: tstas
  • Vertėjas: Violeta Palčinskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lukas ir Kenas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Lukas ir Kenas", kurį pristato Emily Gravett. Siūlome ne tik išsamų "Lukas ir Kenas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Emily Gravett. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Lukas ir Kenas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Lukas ir Kenas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Lukas ir Kenas" perkama kartu