0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lukas Šiaudelis šoka baletą

Kaina internetu: 10,19 €
Kaina knygyne: 12,59 €*
Sutaupote: 2.40 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-31 10.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lukas Šiaudelis šoka baletą" aprašymas

Tomas Dirgėla – vienas populiariausių lietuvių vaikų rašytojų, kurio knygos leidžiamos pa-kartotinai ir verčiamos į užsienio kalbas, o vaikai tiesiog eina iš proto dėl jo detektyvinės serijos „Domas ir Tomas“! Savo skaitytojams Tomas Dirgėla dovanoja jau dvidešimt antrą knygą.

Ei, skaitytojau! Ar pameni Luką Šiaudelį? Šį kartą jį ir jo batsiuvį tėtį ištinka didžiulė nelaimė – sudega jų mažytis kambarėlis! Negana to, Lukas netyčia sudaužo vertingą skulptūrą, už kurią Šiaudelis Vyresnysis turi atidirbti – pasiūti nepaprastus baleto batelius, puantus, kiekvienam ne-mokšai padedančius tapti tikra baleto žvaigžde. Neilgai trukus paaiškėja, kad atsitiktinumų šioje istorijoje daug mažiau, nei atrodo.

Ar nelaimė gali pakeisti net patį didžiausią gobšuolį? Ar lengva savyje atrasti drąsos daryti tai, kas tau iš tikrųjų patinka?

Perskaityk šią knygą „Lukas Šiaudelis šoka baletą“ ir sužinosi!


  • Autorius: Tomas Dirgėla
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 185
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665998

Parašykite atsiliepimą apie "Lukas Šiaudelis šoka baletą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Lukas Šiaudelis šoka baletą", kurį pristato Tomas Dirgėla. Siūlome ne tik išsamų "Lukas Šiaudelis šoka baletą" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tomas Dirgėla. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Lukas Šiaudelis šoka baletą". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Lukas Šiaudelis šoka baletą" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Lukas Šiaudelis šoka baletą" perkama kartu