⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lūpdažio pamokslai: įkvepiančios istorijos kasdienybės žavesiui ir rutinai ištverti

5.0
(6 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-01-27 Daiva

puiki knyga, ačiū autorei


Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 9.99 SoldOut

Knygos "Lūpdažio pamokslai: įkvepiančios istorijos kasdienybės žavesiui ir rutinai ištverti " aprašymas

„Lūpdažio pamokslai: įkvepiančios istorijos kasdienybės žavesiui ir rutinai ištverti“ yra jau penktoji autorės Erikos Umbrasaitės knyga. Kitos rašytojos knygos „Vienos krūties istorija", „Moteris katė ir jaunas mėnulis", „Prancūzija mon amour" ir „Paskolink man savo gyvenimą" susilaukė it palankių skaitytojų atsiliepimų.

Autorė teigia, kad rašydama „Lūpdažio pamokslus“ įkvėpimo sėmėsi iš japoniškos literatūrinės tradicijos – džiuihicu. Džiuihicu esmė yra pasikliauti savo širdimi ir užrašyti viską, ką matai, girdi, mąstai, pastebi, nujauti, kas sukelia jausmus, momentinį liūdesį ar laimės akimirką. Tai gali būti mintys, kurias sujudino atsitiktinai pamatytas paveikslas, vaikystės prisiminimas ar sutiktas žmogus. Mes labai dažnai nevertiname to, ką kiekvieną dieną matome aplink save, tačiau visos kasdienybės smulkmenos yra mūsų gyvenimo pamatas. Autorė teigia, kad įkvėpta japoniško pasakojimo meno, bandė pamilti kasdienybę, susidraugauti su savo mintimis, bėgančiu laiku ir viską užfiksuoti trumpose istorijose.

„Lūpdažio pamokslai“ yra esė rinkinys. Visos trumpos istorijos paprastos ir kupinos žmogiškumo, puikių ir neretai ironiškų įžvalgų. Skaitydami vietomis panirsime į savotišką melancholiją, tačiau visada tarp eilučių pasigirs ir optimizmo gaida. Esė temos kasdieniškos ir įvairios. Autorė kalba apie pastangas prisijaukinti vienatvę, gebėjimą susitaikyti su bėgančiu laiku ir juoko raukšlėmis paakiuose, apie kiekvienam aktualų be tikslo iššvaistomą laiką, moterų santykius su mama, klaidas, gebėjimą džiaugtis gyvenimo smulkmenomis, draugystę, pasakų princus ir prancūzišką humorą, ilgesį bei meną skirtis. Visos temos nuolatos sukasi ant mūsų liežuvio galo, tad skaitydami „Lūpdažio pamokslus“ jausitės lyg bendraudamos su savo gerai pažįstama drauge.

Nors knygos pavadinime matome žodį pamokslas, visgi Erika Umbrasaitė nemoko gyventi. Ji tik pasakoja savo sukauptas kasdienines istorijas. Turime patys išmokti kaip nueiti savo gyvenimo kelią. Tai elegantiška knyga, kurioje autorė atskleidžia dar daugiau savo prancūziško gyvenimo detalių.

Žurnalistė ir rašytoja Erika Umbrasaitė, kartu su gyvenimo draugu ir sūnumi, jau daugiau nei dešimt metų gyvena Prancūzijoje. Čia ji vadovauja savo mažytei galerijai, prekiauja menu bei juvelyriniais dirbiniais, tyrinėja kraštą ir rašo knygas. Autorė išgarsėjo prieš dešimt metų parašiusi knygą „Vienos krūties istorija“. Asmeniniais išgyvenimais paremtoje knygoje ji papasakojo apie savo kovą su vėžiu.


  • Autorius: Erika Umbrasaitė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 15x19, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090140642

Kiti taip pat domėjosi


2022-01-27

puiki knyga, ačiū autorei

2021-09-19

Super knyga, rekomenduoju. Greitai ir lengvai susiskaitė, įdomūs siužeto vingiai

2021-09-15

Labai įtraukė, skaitydavau iki išnaktų, rekomenduojų

2021-08-31

Puiki knyga, mokanti kaip mylėti gyvenimą kiekvieną dieną, man labai rekomenduoju, įkalbinau jau kelias savo drauges perskaityti

2021-08-23

2020-05-14

Knyga kuria norisi nešiotis rankinėje.Nuostabu

Parašykite atsiliepimą apie "Lūpdažio pamokslai: įkvepiančios istorijos kasdienybės žavesiui ir rutinai ištverti "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lūpdažio pamokslai: įkvepiančios istorijos kasdienybės žavesiui ir rutinai ištverti ", Erika Umbrasaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Erika Umbrasaitė su knyga "Lūpdažio pamokslai: įkvepiančios istorijos kasdienybės žavesiui ir rutinai ištverti " jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lūpdažio pamokslai: įkvepiančios istorijos kasdienybės žavesiui ir rutinai ištverti " patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Erika Umbrasaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lūpdažio pamokslai: įkvepiančios istorijos kasdienybės žavesiui ir rutinai ištverti " palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lūpdažio pamokslai: įkvepiančios istorijos kasdienybės žavesiui ir rutinai ištverti " perkama kartu