0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Luvro paslaptys

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 2.31 SoldOut

Knygos "Luvro paslaptys" aprašymas

Knygos "Luvro paslaptys" autorė kviečia vaikus po vieną garsiausių pasaulyje Luvro muziejų pakeliauti kiek kitaip.

Paryžiaus Luvro muziejuje – šimtmečių palikti pėdsakai. Paveiksluose ir skulptūrose – įamžinti veidai ir gyvenimai. Bet nenuoramai Karoliui muziejuje nuobodu. Luvro šedevrai jam neįdomūs.

Muziejuje gyvenantis demonas Pazuzu akylai stebi savo lankytojus. Tą stebuklingą trumpiausią birželio naktį Pazuzu įvilioja Karolį į pinkles ir kviečia žaisti žaidimą, pilną netikėtų nuotykių. Berniukui paruoštas laiko ratas ir rutuliai, kuriuose slepiasi Luvre ištarti neapgalvoti žodžiai, mintys ar darbai. Vaikas turi susitikti su paveiksluose ir skulptūrose pavaizduotais personažais, kad suprastų, kad ir jie kažkada gyveno, kentėjo, mylėjo. Kelionėje, kuri padeda pakeisti požiūrį, skatina mąstyti ir augti, berniuką lydi šunelis Luvris.
Ir kas gi laimės žaidimą, kurį žaidžia Karolis ir piktasis Luvro demonas Pazuzu?

  • Autorius: Ina Valintėlytė
  • Leidėjas: Metodika
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 20x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094440984

Parašykite atsiliepimą apie "Luvro paslaptys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Luvro paslaptys", kurią skaitytojams dovanoja Ina Valintėlytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ina Valintėlytė su knyga "Luvro paslaptys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Luvro paslaptys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ina Valintėlytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Luvro paslaptys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Luvro paslaptys" perkama kartu