0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lyderis be titulo

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -46%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (46%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-12 Tautvydas


2021-09-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lyderis be titulo" aprašymas

„Po dvidešimties metų jums kels didesnį nusivylimą tie dalykai, kurių nepadarėte, negu tie, kuriuos padarėte. Tad atriškite laivavirves. Išplaukite iš saugaus uosto. Įkinkykite vėjus į savo bures. Tyrinėkite. Svajokite. Atraskite.“
Mark Twain

Šioje knygoje „Lyderis be titulo" saviugdos mokytojas Robinas Šarma (Robin Sharma) įtikinamai parodo, kad jei norime būti lyderiai, mums nereikia nei titulų, nei aukštų postų, nei rangų, nes lyderiavimo savybės mums yra įgimtos - reikia tik jas "pažadinti".

„Knyga, kurią dabar savo rankose, yra beveik penkiolikos metų darbo rezultatas. Lyderiavimo klausimais konsultavau tokias garsias kompanijas kaip Microsoft, GE, Nike, FedEx ir IBM. Dirbau drauge su Jeilo universiteto, Amerikos raudonojo kryžiaus ir Jaunųjų prezidentų organizacijos atstovais. Pritaikę mano pateiktus lyderiavimo principus, jūs pasieksite nepaprastų rezultatų, padėsite savo organizacijoms pakilti į aukštesnį profesionalumo lygį, pelnysite klientų lojalumą. Taip pat pasikeis jūsų asmeninis gyvenimas ir įvaizdis."
Robin Sharma

Iš anglų kalbos vertė Saulė Zujutė


  • Autorius: Robin Sharma
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098112559

2021-02-12

2019-04-10

Super

Parašykite atsiliepimą apie "Lyderis be titulo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lyderystės knygos

Robin Sharma parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lyderis be titulo", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lyderis be titulo" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lyderis be titulo" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lyderis be titulo"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robin Sharma tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lyderis be titulo" perkama kartu