0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lyderystė

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-11-06 Artūras

Pilstymas iš tuščio į kiaurą. Tas perdėtas samprotavimas protingais žodžiais tikrai netinka šios knygos pavadinimui. Veltui sugaištas laikas net nebaigus skaityti.

Lyderystė


2021-07-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lyderystė" aprašymas

Knyga „Lyderystė“ – dviejų lyderystės praktikų pokalbiai ir įžvalgos, įkvėpsiančios tiek esamus, tiek būsimus lyderius.

Lyderystė tapo kiekvieną gyvenimo žingsnį lydinčiu žodžiu. Tačiau ar išties gerai suprantame jo prasmę? O ar gali būti geresnė galimybė sužinoti apie lyderio savybes ir reikšmę šiandienos pasaulyje, jei ne iš žmonių, nagrinėjančių lyderystės problemas ir ne kartą taikiusių šias žinias praktikoje?

Į lyderystės reiškinį knygoje „Lyderystė“ gilinasi du ilgamečiai šios srities praktikai ir teoretikai Ignas Staškevičius ir Alisa Miniotaitė. Jie ieško atsakymo į klausimą „kaip“ – kaip užimti lyderio poziciją ir vesti komandą į priekį? kaip įrodyti savo pranašumą ir įtikinti kitus savo gebėjimu vadovauti? kaip nesustoti pusiaukelėje ir pasiekti užsibrėžtą tikslą?

Ši knyga - tai bandymas į lyderystės reiškinį pažvelgti iš skirtingų taško - pasitelkiant skirtingas teorijas. Knygos bendraautoriai diskutuoja, dalinasi savo asmenine bei profesine patirtimi, ieško naujų sprendimų ir naujų galimybių. Šio dialogo įžvalgos turėtų sudominti tiek užsibrėžtų tikslų siekiančius vadovus, tiek būsimus lyderius, tiek smalsius skaitytojus.

Chemikas, biotechnologas ir verslininkas Vladas Bumelis negaili gerų žodžių I. Staškevičiaus ir A. Miniotaitės knygai. Anot jo, lyderystės jausmas turi užgimti viduje. Tai užsispyrimas, kuris veda pirmyn ir užtikrina aukščiausius rezultatus. Jis siūlo lietuviams vietoj skundų ir aimanavimų, žengti drąsų žingsnį ir tapti lyderiais. Anot jo, knygos autoriai savo darbais ir patirtimi įrodė, kad tai tikrai įmanoma. Todėl siūlo visiems, atsivertusiems knygą „Lyderystė“, semtis žinių ir veikti, nes gulėti ir svajoti neužteks. Lyderystei reikia strategijos, drausmės, kūrybiškumo ir noro keistis.

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius doc. dr. Alfredas Chmieliauskas intriguoja dar labiau. Anot jo, knyga „Lyderystė“ – tai kelionės į Ekstremistaną aprašymas. Jis perspėja skaitytojus nė nemiginti ten leistis... tačiau, išdrįsusių tai padaryti, laukia galimybė rasti savo kelią.

Dr. Alisa Miniotaitė įkūrė tarptautinę bendrovę „Alisa Management Laboratory“ ir šiuo metu vadovauja ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Vadovų magistrantūros Lyderystės programai. Jos vedamų mokymų klausosi Lietuvos ir užsienio bendrovės. A. Miniotaitė yra aistringa slidininkė.

Ignas Staškevičius geriausiai žinomas kaip vienas iš „Maximos“ bendraįkūrėjų. Anksčiau studijavo mediciną ir teisę. Per savo karjerą vadovavo ne vienai bendrovei, parašė keletą knygų ir sukūrė keletą dokumentinių filmų.2019-11-06

Pilstymas iš tuščio į kiaurą. Tas perdėtas samprotavimas protingais žodžiais tikrai netinka šios knygos pavadinimui. Veltui sugaištas laikas net nebaigus skaityti.

Parašykite atsiliepimą apie "Lyderystė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lyderystės knygos

Alisa Miniotaitė, Ignas Staškevičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lyderystė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lyderystė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lyderystė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lyderystė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alisa Miniotaitė, Ignas Staškevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lyderystė" perkama kartu