Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lyderystės auksas. Pamokos, kurias įsisavinau per daugelį lyderiavimo metų

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-03 Vasarė

Super įkvepianti knyga! Daug geros išminties ir pamokymų!


2022-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lyderystės auksas. Pamokos, kurias įsisavinau per daugelį lyderiavimo metų" aprašymas

Džonas C. Maksvelas – pasaulinio garso lyderystės ekspertas, oratorius ir rašytojas. 13 milijonų parduotų knygų ir ne mažesnis sekėjų skaičius visame pasaulyje - kur slypi tokios sėkmės paslaptis? "Aistroje!", - teigia pats autorius.

Anot jo, lyderystė - tai nuostabi, pasitenkinimą teikianti kelionė, o ši knyga – daugiau nei trisdešimties metų, skirtų lyderystės mokymui, rezultatas. Joje Maksvelas sudėjo svarbiausias ir esmines lyderystės pamokas - aukso grynuolius. Autorius įsitikinęs, jei šie grynuoliai paklius į tinkamo vadovo rankas, jie suteks jo lyderiavimui milžiniškos vertės!

„Sumanūs lyderiai mokosi iš savo klaidų, dar sumanesni – iš kitų klaidų, o sumaniausi – iš kitų lyderių sėkmės“, – teigia lyderystės guru tituluojamas Džonas C. Maksvelas. Nesuskaičiuojama daugybė vadovų kiekvienais metais kreipiasi į šį lyderystės ekspertą prašydami pasidalyti savo sėkmės receptu.

Knyga „Lyderystės auksas. Pamokos, kurias įsisavinau per daugelį lyderiavimo metų“ – tai autoriaus atsakas visiems, siekiantiems pasisemti žinių iš jo sukauptos patirties bei išgirsti patarimų, kaip tapti geriausiu vadovu ir sumaniausiu lyderiu. Knygoje Dž. C. Maksvelas sumaniai sudėliojo savo bei kitų pasaulyje garsių lyderių išminties perliukus, kuriuos autorius vadina aukso grynuoliais. „Turėjau išsijoti daug smėlio, kad atrasčiau auksą“, – prisimena autorius. Kiekvienas aukso grynuolis – tai vienas iš dvidešimt šešių knygos skyrių, skirtų lyderių ugdymui ir jų asmeniniam tobulėjimui.

Štai keletas pamokų iš šios knygos „Lyderystės auksas. Pamokos, kurias įsisavinau per daugelį lyderiavimo metų“:

- Žmonės palieka žmones, o ne kompanijas.
- Įtaka turi būti skolinama, o ne dovanojama.
- Niuksas į nugarą suteikia postūmį pirmyn.
- Žmonės apibendrina jūsų gyvenimą vienu sakiniu – nulemkite jį dabar!

„Jeigu esate verslinikas, vadovas, politikas, sporto ar visuomeninės organizacijos lyderis arba norite juo tapti, jums būtina žinoti šioje knygoje aprašomas auksines lyderystės taisykles. Pritaikius autoriaus žinias, jūsų komanda ir jos rezultatai įgis aukso spindesį.“
Jurijus Clavas, Starfish academy vadovas

Žurnalai New York Times ir Wall Street Journal Džoną C. Maksvelą įvardijo kaip žymiausią pasaulio lyderystės guru. Amerikos vadybininkų asociacija pavadino jį svarbiausiu verslo lyderiu, o Amerikos verslo žurnalas Inc – įtakingiausiu pasaulyje lyderystės žinovu. Dž. Maksvelo organizacijos (The John Maxwell Company, The John Maxwell Team ir EQUIP) parengė daugiau nei 6 mln. lyderių įvairiose šalyse. Jis taip pat yra organizacijos INJOY Stewardship Services įkūrėjas ir vadovas. Kiekvienais metais jis sako kalbas bendrovėms, įtrauktoms į Fortune 500 sąrašą, įvairių valstybių vadovams, kitoms auditorijoms, tarp kurių – JAV karo akademija, Nacionalinė futbolo lyga ir Jungtinių Tautų ambasadoriai.

IŠTRAUKOS IŠ KNYGOS

"Kvailiai nori užkariauti pasaulį. Išmintingieji - įveikti save."

"Mes esame linkę vertinti kitus pagal jų veiksmus. Tačiau save mes vertiname pagal savo ketinimus."

"Aistra - tai nepaprastai vertingas turtas kiekvienam žmogui, ypač - lyderiui. Ji leidžia mums judėti toliau, kai kiti pasiduoda. Ji užkrečia kitus ir ragina juos sekti paskui mus. Ji skatina nenuleisti rankų sunkiais laikais, suteikia energijos, kurios nė nemanėme turį."

"Lyderis privalo įsisąmoninti, kad jis neturi pirmas kirsti finišo linijos. Jo užduotis - kirsti finišo liniją kartu su pavaldiniais. Todėl vadovai turi tyčia sulėtinti tempą, išlaikyti ryšį su žmonėmis, paskatinti juos įgyvendinti organizacijos viziją ir įkvėpti judėti pirmyn."

"Jeigu jūs nesate linkę rizikuoti, tuomet lyderiavimas - ne jūsų sritis. Neįmanoma nuolat elgtis apdairiai it tuo pat metu tikėtis, kad pavyks vesti žmones į tikslą. Pažangos be rizikos nebus."

TURINYS

Padėkos / 17

Aukso beieškant / 19

1 Jeigu viršuje jaučiatės vieniši, kažką darote blogai / 15

2 Pats nesukalbamiausias jūsų pavaldinys - jūs pats / 127

3 Lemiami momentai nulemia jūsų lyderystę / 37

4 Niuksas į nugarą suteikia postūmį pirmyn / 50

5 Nedirbkite nė dienos per savo gyvenimą / 60

6 Geriausi lyderiai moka išklausyti 169

7 Patekite į sritį, kurioje jaučiatės stiprūs, ir joje likite / 78

8 Svarbiausia lyderio pareiga - apibrėžti tikrovę / 89

9 Norėdami sužinoti, kaip sekasi lyderiui, pažvelkite į jo vedamus žmones /98

10 Nesiųskite antinų į erelių mokyklą / 110

11 Sutelkite savo mintis į pagrindinį dalyką / 122

12 Didžiausia klaida - neklausti, kur suklydote / 133

13 Neplanuokite savo laiko - planuokite savo gyvenimą / 143

14 Norėdami vadovauti, nuolat mokykitės / 154

15 Lyderiai sužiba per sunkmečius / 165

16 Žmonės palieka žmones, o ne kompanijas / 174

17 Patirtis - ne pati geriausia mokytoja / 186

18 Gero susirinkimo paslaptis - susirinkimas prieš susirinkimą / 197

19 Ne tik kopkite, bet ir vienykite / 209

20 Jūsų kuriamos permainos formuoja jus / 220

21 Įtakingumas turi būti ne dovanojamas, o skolinamas / 232

22 Norėdami gauti, turite duoti / 244

23 Išvykstantieji su jumis į kelionę dažniausiai jos nebaigia / 256

24 Lyderiams dažniausiai sekasi tuomet, kai to nori daugybė žmonių / 266

25 Gausite atsakymus tik į tuos klausimus, kuriuos užduosite / 276

26 Žmonės apibendrina jūsų gyvenimą vienu sakiniu - nulemkite jį dabar / 290

Baigiamasis žodis / 300

Pastabos / 301


  • Autorius: John C. Maxwell (Džonas Maksvelas)
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094373411
  • Vertėjas: Ovidijus Stokys
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-03

Super įkvepianti knyga! Daug geros išminties ir pamokymų!

2021-04-23

„Lyderystės auksas" yra gera knyga, kupina įžvalgių citatų, kurias Johnas Maxwellas surinko siekdamas užfiksuoti savybes, kurios efektyviau veikia lyderio ugdymą. Tačiau man jo interpretacijos ne itin derėjo, prie cituojamų autorių kontekstinės intencijos. Knygos autorius taip pat yra linkęs pamokslauti pernelyg absoliutiškai, per daug apibendrintomis situacijomis, kai nori išsireikšti, kaip reikia „sėkmingai“ vadovauti. Tai nežinau, galima pasirinkti gerų minčių, tačiau jei anksčiau jau esate skaitę knygų lyderiavimo tema, ši nebus kažkuo ypatingai išsiskirianti.

Parašykite atsiliepimą apie "Lyderystės auksas. Pamokos, kurias įsisavinau per daugelį lyderiavimo metų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lyderystės knygos

John C. Maxwell (Džonas Maksvelas) pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lyderystės auksas. Pamokos, kurias įsisavinau per daugelį lyderiavimo metų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lyderystės auksas. Pamokos, kurias įsisavinau per daugelį lyderiavimo metų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lyderystės auksas. Pamokos, kurias įsisavinau per daugelį lyderiavimo metų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lyderystės auksas. Pamokos, kurias įsisavinau per daugelį lyderiavimo metų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John C. Maxwell (Džonas Maksvelas) tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lyderystės auksas. Pamokos, kurias įsisavinau per daugelį lyderiavimo metų" perkama kartu