⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lyderystės menas. Kaip paskatinti save ir kitus siekti tobulumo

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 4.99 SoldOut

Knygos "Lyderystės menas. Kaip paskatinti save ir kitus siekti tobulumo" aprašymas

Vis labiau virtualėjančiame pasaulyje žmonės netenka bendravimo, taip pat ir lyderystės, įgūdžių. Nors dar niekuomet jie nebuvo taip vertinami ir trokštami. Šiandien reikia naujo tipo lyderių – galinčių įkvėpti ir motyvuoti kitus vadovaujantis amžinaisiais lyderystės principais: lankstumu, prisitaikymu, patikimumu, valdžios pasidalijimu.Knyga "Lyderystės menas. Kaip paskatinti save ir kitus siekti tobulumo" padės identifikuoti jūsų stiprybes bei supažindins su tokiomis veiksmingomis strategijomis:

* pelnyti kitų pagarbą ir susižavėjimą pasitelkus mažai žinomas sėkmingiausių Amerikos lyderių gudrybes;

* paskatinti šeimos narius, draugus, bendradarbius daryti tai, ko prašote jūs, todėl, kad jie to nori, o ne todėl, kad reikia;

* efektyviai veikti kritinėse situacijose;

* priimti ir įgyvendinti veiksmingus sprendimus pasitelkus Carnegie veikimo principus.

 

Knyga "Lyderystės menas. Kaip paskatinti save ir kitus siekti tobulumo", kurioje gausu verslo, pramogų, sporto bei mokslo lyderių interviu, prilygsta klasika tapusiam D. Carnegie leidiniui Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms.

 

Dale Carnegie1936 m. parašė savo garsiąją knygą Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms, kuri išpopuliarino jo principus visame pasaulyje. Šiandien 1912 m įsteigta bendrovė Dale Carnegie Training siūlo viešąsias ir tinkintas ugdymo programas įmonėms ir organizacijoms daugiau nei aštuoniasdešimtyje šalių. Bendrovė padeda įmonėms ir organizacijoms siekti geresnių verslo rezultatų didindama darbuotojų darbo našumą; ypatingas dėmesys skiriamas lyderystės, pardavimo, komandinio darbo, klientų aptarnavimo ir kitiems svarbiems įgūdžiams formuoti.


Iš anglų kalbos vertė Vilma Kačerauskienė

TURINYS

TURINYSĮžanga / 7

1 SKYRIUS. Ką daro lyderiai / 11

2 SKYRIUS. Komunikacija ir lūkesčiai / 29

3 SKYRIUS. Galios teikianti motyvacija / 45

4 SKYRIUS. Veiksmingoji mentorystė  / 67

5 SKYRIUS. Lyderystės talento požymiai / 81

6 SKYRIUS. Keturios lyderystės meistrų savybės / 95

7 SKYRIUS. Rizika / 109

8 SKYRIUS. Jei nemėgstate rizikuoti / 118

9 SKYRIUS. Įkvepiančioji lyderystė / 127

10 SKYRIUS. Įkvepiančiojo lyderio portretas / 143

11 SKYRIUS. Organizacinė lyderystė / 154

12 SKYRIUS. Šaunių organizacinių lyderių taktika / 181

13 SKYRIUS. Kaip atrasti savąjį lyderystės stilių / 192

14 SKYRIUS. Toliau ieškome savo lyderystės stiliaus / 205

15 SKYRIUS. Lyderystės pusiausvyra: sveikata / 215

16 SKYRIUS. Lyderystės pusiausvyra: laikas ir šeima / 227

17 SKYRIUS. Lyderystė naujoje darbo aplinkoje / 240

18 SKYRIUS. Įvairovė ir žmogiškumas jūsų organizacijoje / 251

19 SKYRIUS. Praktinės priemonės ir taktikos / 258

20 SKYRIUS. Nuoseklumas, kompetencija ir pokalbiai telefonu / 269

21 SKYRIUS. Elgesys kritinėje situacijoje: tikrasis lyderystės meno išbandymas / 278

22 SKYRIUS. Krizių valdymas / 287

23 SKYRIUS. Kaip susikurti tvirtą pamatą nenuspėjamai ateičiai / 298

24 SKYRIUS. Apibendrinimas / 307 

Apie autorių / 318

ĮŽANGA

ĮŽANGAKur dingo lyderiai? Pasaulyje trūksta lyderių visose svarbiausiose institucijose: vyriausybėje, švietimo sistemoje, versle, religinėse bendruomenėse, mene. Krizė iš dalies kilo dėl esminės pertvarkos daugelyje šių institucijų. Todėl gyvenimas yra daug mažiau nuspėjamas, o lyderystė - labiau rizikinga. Tačiau lyderių krizė didžia dalimi ištiko dėl šiuo metu išgyvenamos neįtikėtinos technologijų revoliucijos. Teigiama, kad moksliniais metodais galima išspręsti visas mūsų problemas, o technologijos gali išplatinti informaciją apie šių problemų sprendimą daug greičiau ir efektyviau nei anksčiau. Interneto vienijama pasaulio bendruomenė nuolatos auga, tačiau dar niekada nebuvo tiek daug vienišų, vienas nuo kito nutolusių žmonių. Visame pasaulyje gausu tų, kurie jaučiasi atskirti nuo savo šaknų ir nėra tikri dėl ateities. Taip yra todėl, kad sparčiai virtualėjant pasauliui žmonės netenka žmogiškųjų santykių įgūdžių. Todėl šie įgūdžiai dar niekada nebuvo taip vertinami ir trokštami.

Beveik visi turime interneto svetainę ir elektroninio pašto adresą. Vienintelis būdas išskirti save ir savo verslą iš kitų - įgyti nepaprastų gabumų įtikinti ir patraukti paskui save kitus. Pagalvokite, praėjusioje hierarchinio tipo organizacijų, stambių valdžios institucijų ir tradicinių šeimų eroje lyderystės poreikis buvo akivaizdus. Žinojome taisykles. Reikėjo lyderių, kurie padėtų mums laikytis šių taisyklių. Tačiau įsigalint horizontalios struktūros organizacijoms, mažėjant vyriausybinių institucijų svarbai, o šeimose dirbant abiem sutuoktiniams, aiškių taisyklių, kurių turėtume paisyti, nebelieka.

Dar daugiau, autokratinio tipo vadovai, verčiantys mus laikytis ne itin reikšmingų, despotiškų taisyklių, nebėra sėkmingi. Reikia naujo tipo lyderių - galinčių įkvėpti ir motyvuoti kitus virtualiame pasaulyje ir nenusižengiančių nekintamiems lyderystės principams. Todėl šiame šiuolaikiškame leidinyje aprašysime naujo tipo, lankstų, sugebantį prisitaikyti, lyderį. Pristatysime jums asmenį, kuris dirba, o ne vergauja savo partneriams, deleguoja atsakomybę, yra patikimas, tvirtas ir ryžtingas.

Šios knygos pagrindą sudaro Dale'o Carnegie'o - žmogaus, kurio vardas tapo įtakos kitiems ir žmogiškųjų santykių sinonimu - filosofija.

Pasak Dale'o Carnegie'o:

"Dabar pats laikas atlikti porą nesudėtingų testų, padėsiančių jums įsitikinti, kaip paprasta akimirksniu patikti kitiems žmonėms. Štai, prašom. Pirmasis testas: nuo rytojaus kasryt nusišypsokite pirmiems penkiems darbe sutiktiems žmonėms; ir taip visą savaitę. Turiu omeny gerą, plačią nuoširdžią šypseną ir šiltą pasisveikinimą. Antrasis testas: visą savaitę kasdien išsirinkite po vieną žmogų, kuris niekada nebuvo jums svarbus, ir nuoširdžiai domėkitės juo; domėjimąsi išreikškite šypsena ir keliomis draugiškomis pastabomis. Įspėju - būkite nuoširdūs, visiškai ir visada. Apsimetinėdami, kad domitės kitais žmonėmis, tik tam, kad kažką gautumėte iš jų, paprasčiausiai švaistysite laiką. Tai kvaila ir neteisinga, nes anksčiau ar vėliau būsite demaskuoti. Kodėl neatlikus šių poros paprastų testų ir neužsirašius rezultatų. Atminkite, jei norite akimirksniu patikti kitiems, elkitės kaip šunelis: nuoširdžiai domėkitės kitais žmonėmis ir nevenkite to parodyti."

Dėl šių žmogiškųjų santykių principų Dale'o Carnegie'o vardas yra žinomas daugiau nei penkiasdešimt metų. Šioje knygoje Dale'o Carnegie'o lyderystės principai pateikiami tiksliai taip, kaip juos pateikė pats jų autorius savo klasikiniuose darbuose. Šie principai niekada nekinta. Keičiasi tik jų taikymo būdas. Anksčiau turėjo pakakti viršininko nurodymo darbuotojams motyvuoti. Šiandien lyderiai turi motyvuoti darbuotojus suburdami juos misijai, kurios tikslas yra vienas, o užduotys - skirtingos.

 Sužinosite, kad virtualusis pasaulis nebūtinai yra mažiau asmeniškas. Lyderiai taip pat gali naudotis naujausiomis komunikacijos technologijomis. Taip, lyderystė, kaip ir visi kiti įgūdžiai, nėra įgimta. Jos reikia išmokti. Perskaitę šią knygą ir atlikę visas užduotis, pateikiamas kiekvieno skyriaus pabaigoje, būsite išmokę svarbiausio naujosios ekonomikos meno - lyderystės. Plečiantis mūsų virtualiajam pasauliui, lyderystės įgūdžių poreikis tik augs.

Pagaliau, baigę skaityti šią knygą, nebeklausite "kur dingo lyderiai". Suprasite, kad lyderis - ne bendrovės direktorius, prezidentas, generolas, viršininkas, tėtis ar mama. Lyderiu gali tapti bet kuris iš mūsų, bet kuriame organizacijos lygmenyje, nesvarbu ar kalbame apie visuomenės, verslo, vyriausybinę ar šeimos organizaciją. Perskaitykite šią knygą ir atskleiskite savo galimybes. Tapkite lyderiais.

 

  • Autorius: Dale Carnegie
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 11 x 17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094371103

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lyderystės menas. Kaip paskatinti save ir kitus siekti tobulumo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lyderystės menas. Kaip paskatinti save ir kitus siekti tobulumo", Dale Carnegie. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dale Carnegie su knyga "Lyderystės menas. Kaip paskatinti save ir kitus siekti tobulumo" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lyderystės menas. Kaip paskatinti save ir kitus siekti tobulumo" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dale Carnegie. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lyderystės menas. Kaip paskatinti save ir kitus siekti tobulumo" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lyderystės menas. Kaip paskatinti save ir kitus siekti tobulumo" perkama kartu