⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lyderystės strategijos ir taktika

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 5,19 €
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-13 A.

Puiki knyga ir vadovams, ir darbuotojams. Rekomenduoju!
Ir ačiū leidyklai, kad šią knygą išleido lietuviškai.


2023-06-30 5.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lyderystės strategijos ir taktika" aprašymas

Jocko Willink knyga „Lyderystės strategijos ir taktika“ pasižymi aiškumu, paprastumu ir detalumu. Tai tarsi praktinis lyderystės vadovėlis, kuris atsako į klausimą, kaip teisingai vadovauti.

Lyderystė – vienas iš daugiausiai galvos skausmo sukeliančių dalykų. Kaip tapti geru vadovu? Kaip sutarti su buvusiais kolegomis, kuriems vadovausite po paaukštinimo? Kaip suburti lojalią komandą, kuri mylėtų savo veiklą? Kaip taktiškai išsakyti kritiką, kad kritikuojamas žmogus neprarastų motyvacijos? Kaip bausti ir skatinti? Kaip kalbėtis su pavadiniais, o kaip su aukštesnės grandies vadovais? Kaip įveikti nepasitikėjimą savimi ir jausmą, kad nesate tikras vadovas?

Tai vos keli klausimai, kankinantys lyderius. Knyga „Lyderystės strategijos ir taktika“ padės surasti atsakymus. Tekstas išdėstytas aiškiai ir paprastai – tarsi kariuomenės statusas. Ką, kada, po ko ir kaip daryti? Tobulėti ir tapti lyderiu dar niekada nebuvo taip paprasta!

Autorius Jocko Willink teigia, kad lyderystė yra žaidimas, o tinkamai pasirinktos strategijos padės jį laimėti. Lyderio vaidmuo yra pasiekti, kad žmonės darytų tai, ko reikia komandai ar misijai. Bet kaip to pasiekti? Knygą sudaro daug trumpų skyrių, kiekviename iš jų pateikiamas lyderystės strategijos ar taktikos aspektas, kurį galite pritaikyti ir tapti efektyvesniu vadovu.

„Lyderystės strategijos ir taktika“ pravers patyrusiems vadovams, tačiau bus ypač naudinga lyderystės naujokams. Knyga tapo „The New York Times“ ir „Usa Today“ bestseleriu.

Jocko Wilink – buvęs JAV jūrų pajėgų SEAL karys. Po dvidešimties metų pasitraukęs į pensiją autorius įkūrė lyderystės konsultacijų įmonę bei parašė keletą bestselerių. Ypatingai daug palankių atsiliepimų sulaukė knyga „Pradėk nuo savęs: SEAL vadovavimo principai“. Jocko Wilink kuria tinklalaides, taip pat visame pasaulyje skaito lyderystės paskaitas. Be lyderystės vadovėlių, jis taip pat rašo knygeles vaikams, kuriose taip pat vyrauja pasitikėjimo savimi ir tobulėjimo temos.

Asmeninio tobulėjimo žanro knygos rekomenduojamos visiems! Siūlome jas patogiai įsigyti internetu. Čia pat pirkti online rasite ir daugiau įvairios literatūros, pasižyminčios patarimais, stebinančiais veikėjais, siužetais bei aprašymais. Daug knygų išpardavimų ir akcijų metu kainuoja pigiau. Pasižvalgykite po santraukas su trumpais aprašymais, pavartykite ištraukas, įvertinkite puslapių skaičių, pasidomėkite apžvalgomis bei aprašymais bei patogiai įsigykite įdomių knygų.


 • New York Times bestseleris
 • USA Today bestseleris

 • Pavadinimas originalo kalba: Leadership Strategy and Tactics: Field Manual
 • Autorius: Jocko Willink
 • Leidėjas: Liūtai ne avys
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 304
 • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786098254563
 • Vertėjas: Lina Abraitienė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-05-13

Puiki knyga ir vadovams, ir darbuotojams. Rekomenduoju!
Ir ačiū leidyklai, kad šią knygą išleido lietuviškai.

2021-04-16

Nepaprastai naudinga knyga - ne tik vadovavimui, bet ir tokioms sritims kaip komunikacija, konfliktų sprendimas, išdidumo ir nuolankumo konforntacija ir kt. Man patiko derinys teorijos ir įdomių realaus gyvenimo faktų iš Jocko patirties.

2021-03-25

Puiki knyga, skaičiau angliškai. Ypač įdomu buvo išgirsti apie lyderio ego ir nuolankumo aspektus.

Parašykite atsiliepimą apie "Lyderystės strategijos ir taktika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lyderystės knygos

Jocko Willink pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lyderystės strategijos ir taktika", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lyderystės strategijos ir taktika" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lyderystės strategijos ir taktika" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lyderystės strategijos ir taktika"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jocko Willink tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lyderystės strategijos ir taktika" perkama kartu