0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lyginamoji konstitucinė teisė

Kaina internetu: 10,89 €
Kaina knygyne: 14,73 €*
Sutaupote: 3.84 € (27%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-24 Skaitytojas

Be to, Ispanijos kariuomenė atkariavo Ispaniją iš maurų ir taip įvykdė Reconquistą. Taip kad požiūris į Ispanijos kariuomenę tik pats geriausias.


2021-11-30 10.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lyginamoji konstitucinė teisė" aprašymas

Leidinyje nagrinėjami bendrieji konstitucinės teisės klausimai, leidžiantys suprasti, kas yra konstitucinės teisės normos, konstituciniai teisiniai santykiai, konstitucinės teisės šaltiniai, konstitucija, valstybė, valstybės forma, pilietybė ir kita. Aptardami užsienio šalių konstitucinio reguliavimo ypatumus, autoriai neatsitiktinai išsamiai analizuoja tebegaliojančią seniausią pasaulyje JAV Konstituciją, klasikiniu nerašytinės konstitucijos pavadinimu garsėjančią Jungtinės Karalystės Konstituciją, daug dėmesio skiria ir ryškiausiai iš visų Lotynų Amerikos šalių išsiskiriančioms 1853 m. Argentinos Konstitucijai bei 1917 m. Meksikos Konstitucijai. Kaip konstitucinę monarchiją įtvirtinančios konstitucijos pavyzdys pasirinkta 1978 m. Ispanijos Konstitucija, kaip parlamentinės respublikos - 1975 m. Graikijos Konstitucija. Pateikiama konkrečių valstybių konstitucinio reguliavimo ypatumų, konstitucinės teisės ir konstitucinių teisinių institutų analizė ne tik leis geriau suprasti šių valstybių konstitucinę santvarką ir jos raidą, bet taps ir gera mokomąja priemone lyginamosios konstitucinės teisės ir kitų teisės sričių studijose.2021-02-24

Be to, Ispanijos kariuomenė atkariavo Ispaniją iš maurų ir taip įvykdė Reconquistą. Taip kad požiūris į Ispanijos kariuomenę tik pats geriausias.

2021-02-24

"Kariuomenė [...] Ispanijos istorijoje paliko [...] toli gražu ne geriausius prisiminimus." 290 psl.
Konkistadorai atnešė į Lotynų Ameriką civilizaciją, o generolas Francesco Frankas sutriuškino komunistus ir išgelbėjo Ispaniją nuo Kubos likimo. Taip kad požiūris į Ispanijos kariuomenę tik pats geriausias.

2021-02-22

"Totalitarizmo sąlygomis valdžia reikalauja iš tautos vienbalsiškumo ir vienmintiškumo. Tokioje valstybėje visada yra vienos partijos diktatūra (pvz., Vokietija 1933-1945 m. ir Tarybų Sąjunga)." 201 psl.
1933-1945 m. Vokietija ir Tarybų Sąjunga yra nelygintini dalykai. 1933-1945 m. Vokietijos politinis, ekonominis bei socialinis potencialas buvo nukreiptas žmonėms, tuo tarpu Tarybų Sąjungos - prieš žmones.

2021-02-21

"[...] didelė teritorija ir gausūs gamtos ištekliai leido Rusijai tapti viena iš stipriausių pasaulio valstybių". 161 psl.
Kas iš to dydžio ir išteklių, jeigu nauda, gaunama iš gamtos išteklių, beveik neatitenka paprastiems Rusijos piliečiams. O Rusijos galia yra ne tiek dėl teritorijos dydžio, kiek dėl turimo branduolinio ginklo.

2021-02-20

Parašykite atsiliepimą apie "Lyginamoji konstitucinė teisė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lyginamoji konstitucinė teisė", kurią skaitytojams dovanoja Elena Vaitiekienė, Gediminas Mesonis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Elena Vaitiekienė, Gediminas Mesonis su knyga "Lyginamoji konstitucinė teisė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lyginamoji konstitucinė teisė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elena Vaitiekienė, Gediminas Mesonis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lyginamoji konstitucinė teisė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lyginamoji konstitucinė teisė" perkama kartu