0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lyginamoji sutarčių teisė: Lietuva europiniame kontekste

Kaina internetu: 12,89 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 4.10 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 12.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lyginamoji sutarčių teisė: Lietuva europiniame kontekste" aprašymas

Knygoje "Lyginamoji sutarčių teisė: Lietuva europiniame kontekste" lyginamuoju aspektu analizuojami aktualiausi Lietuvos ir kitų Europos valstybių sutarčių teisės klausimai, Lietuvos teisės pozicija vertinama negriežtosios teisės (angl. soft law) instrumentų (PECL, DCFR, UNIDROIT principų) kontekste. Siekiama išsiaiškinti Lietuvos sutarčių teisės vietą europiniame kontekste, įvertinti dabartinio sutarčių teisinio reglamentavimo privalumus ir trūkumus, atskleisti Lietuvos sutarčių teisėje kylančias esmines problemas, įvertinti jų sprendimo būdų pagrįstumą, patikimumą, atitiktį šiuolaikinės teisės raidos tendencijoms ir nubrėžti galimas tolesnės Lietuvos sutarčių teisės raidos gaires.

Knygoje "Lyginamoji sutarčių teisė: Lietuva europiniame kontekste" aptariamos sutarčių teisės vienodinimo ir derinimo tendencijos, pristatoma sutarties sampratų įvairovė, analizuojamos įvairios sutarties gyvavimo stadijos – ikisutartiniai santykiai, preliminarioji sutartis, aktualiausi sutarties sudarymo, aiškinimo, negaliojimo, vykdymo ir nutraukimo klausimai.
Atskiros knygos dalys skiriamos atstovavimo ir atsakomybės už sutarties neįvykdymą klausimams nagrinėti.Parašykite atsiliepimą apie "Lyginamoji sutarčių teisė: Lietuva europiniame kontekste"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Lyginamoji sutarčių teisė: Lietuva europiniame kontekste", kurią skaitytojams dovanoja Dangutė Ambrasienė, Solveiga Cirtautienė, Asta Dambrauskaitė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dangutė Ambrasienė, Solveiga Cirtautienė, Asta Dambrauskaitė ir kt. su knyga "Lyginamoji sutarčių teisė: Lietuva europiniame kontekste" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lyginamoji sutarčių teisė: Lietuva europiniame kontekste" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dangutė Ambrasienė, Solveiga Cirtautienė, Asta Dambrauskaitė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lyginamoji sutarčių teisė: Lietuva europiniame kontekste" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lyginamoji sutarčių teisė: Lietuva europiniame kontekste" perkama kartu