0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lyties teksto politika

  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 3,29 €
Kaina knygyne: 6,59 €*
Sutaupote: 3.30 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 3.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lyties teksto politika" aprašymas

Kokios yra feministinės kritinės praktikos politinės potekstės? Kaip literatūros teksto problemos siejasi su feministinės politikos, kaip visumos, prioritetais ir perspektyvomis? Lyties/teksto politika gvildena šiuos esminius klausimus ir tyrinėja dviejų pagrindinių feministinės kritikos srovių - anglų ir amerikiečių bei prancūzų - stipriąsias puses ir ribotumą, ypač daug dėmesio skirdama Cixous, Irigaray ir Kristevos darbams. Parašyta skaitytojams, menkai susipažinusiems su šia tema, ši studija aktyviai įsikiša į aktualią polemiką, provokuojančiai pasisakydama už politiškai angažuotą kritiką, o ne vien už teksto kritiką arba nepolitinius požiūrius.
Ši Moi knyga svarbi feministinės minties raidai dėl to, kad nuo jos prasideda aštuntojo dešimtmečio feministinės minties savikritikos ir tam tikros teorinės savimonės srovė. Moi buvo viena pirmųjų, pradėjusių metakritiškai traktuoti feminizmo teoriją ir praktiką. Baigdama knygą ji taip ir neranda nė vienos teoretikės, kurios pažiūros visiškai patenkintų griežtus autorės reikalavimus. Tačiau teorinė ir politinė šios knygos įtaiga liudija, jog tokia feministinė teorija įmanoma.


  • Autorius: Toril Moi
  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2001
  • Knygos puslapių skaičius: 174
  • Formatas: 16x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-745-61-6

Parašykite atsiliepimą apie "Lyties teksto politika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

Toril Moi parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lyties teksto politika", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lyties teksto politika" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lyties teksto politika" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lyties teksto politika"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Toril Moi tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lyties teksto politika" perkama kartu