0

Pirkėjų atsiliepimai

M. Šimtmečio sūnus

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nuolaida knygai -40%
Kaina internetu: 16,29 €
Kaina knygyne: 26,99 €*
Sutaupote: 10,70 € (40%)
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-04 Luka G.

Tikrai vertas dėmesio skaitinys


2022-05-31 16.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "M. Šimtmečio sūnus" aprašymas

Kaip tikras grobuonis jis jautė, kad ateina jo laikas. Pirmojo pasaulinio karo griuvėsiuose, kupinuose kančios ir skausmo, jis užuodė galimybę užvaldyti pervargusių, nepriteklių išsekintų, politinio elito pažadais nusivylusių žmonių sąmones. Kalbėjo tai, ką žmonės norėjo girdėti. Kalbėjo taip, kaip žmonės norėjo, kad su jais būtų kalbama. Jis atmetė tiesą ir padorumą, melavo ir apgaudinėjo, nes žmonės norėjo būti apgauti. Pradėjęs su saujele nusikaltėlių, vagių, apgavikų ir nuotykių ieškotojų, jis ilgainiui tapo vienvaldžiu visos šalies valdovu. Vieninteliu duče.

Benito Mussolini, talentingas žurnalistas, puikus oratorius ir apsukrus politikas, pokario Italijoje sukūrė fašistinę santvarką, tapusią idealu ir siekiamybe įvairių šalių radikaliems politikams. Pasinaudodamas politinio elito susiskaldymu, ekonomine suirute, žmonių baimėmis ir abejingumu, jis stulbinamu greičiu iškilo į viršūnę ir daugiau nei du dešimtmečius kietu kumščiu valdė Italiją, nulemdamas milijonų likimus.

Apie Mussolini rašoma istorijos vadovėliuose, jo veiklą ir asmenybę išsamiai studijavo daugybė mokslininkų, tačiau Antonio Scurati pirmasis ryžosi sukurti istorinį romaną apie įtakingiausią XX amžiaus Italijos žmogų. Romaną, kurio kiekvienas žodis pagrįstas kruopščiai surinktais istoriniais faktais, tačiau jie perteikiami kūrybiškai, pripildomi veikėjų jausmų ir minčių.

Tarptautiniu bestseleriu tapusioje pirmoje trilogijos dalyje „M., šimtmečio sūnus“ autorius atskleidžia Mussolini kelią į valdžią, tarsi iš vidaus skaitytojui parodydamas, kaip nereikšminga fašistinė Pirmojo pasaulinio karo dalyvių organizacija virto galinga ir negailestinga jėga, traiškančia politinius oponentus ir naikinančia visas demokratines laisvės ir teisės idėjas.

„Dešimtmečius lauktas romanas. Šedevras.“
Roberto Saviano

„Tai romanas, kuriame autorius neišsigalvojo nė vieno fakto ar įvykio. Lapas po lapo versdami knygą mes tiesiogiai išgyvename įvykius, negrįžtamai pakeitusius žmonijos istoriją.“
„Panorama“


 • Pavadinimas originalo kalba: M IL FIGLIO DEL SECOLO
 • Autorius: Antonio Scurati
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 704
 • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090145739
 • Vertėjas: Goda Bulybenko
 • Iš kokios kalbos versta: italų

Kiti taip pat domėjosi


2021-06-04

Tikrai vertas dėmesio skaitinys

2021-05-31

Savaime suprantama, kad tai yra rekomenduojama knyga, nes ji yra gerai parašyta ir istoriškai teisinga (išskyrus labai mažas detales). Autorius leidžia pasinerti į istorijos faktus, kad kiekvienas galėtų pats susimąstyti ir nusipiešti savo nuomonę. Savo išvadas.

Parašykite atsiliepimą apie "M. Šimtmečio sūnus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "M. Šimtmečio sūnus", Antonio Scurati. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antonio Scurati su knyga "M. Šimtmečio sūnus" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "M. Šimtmečio sūnus" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antonio Scurati. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "M. Šimtmečio sūnus" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "M. Šimtmečio sūnus" perkama kartu