0

Madam madam madam

1.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
2016-04-05 Rita

Pogrindininkė? Vienišė? NEJUOKINKIT. Silpnai rašanti l.ryto žurnalistė, nugrusta į provinciją - į Mažeikius - Rasa Čergelienė. Rašo bile ką.

Informacija

Madam madam madam

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 14x23, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 280
  • ISBN ar kodas: 9786090116678

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Sara Poisson (g. 1964) – viena iš paslaptingiausių lietuvių rašytojų, nepaisanti jokių ribų ar kanonų. Poetė, prozininkė, eseistė, žurnalistė ir nematoma viešųjų ryšių pogrindininkė.
Provokatorė ir vienišė.
Ten, kur ji pasirodo, palieka pėdsaką: prizinės vietos konkursuose, dėmesį traukiančios publikacijos žiniasklaidoje. Pirmoji rašytojos prozos knyga „Šmogus“ pateko į geriausių 2005 metų prozos knygų penketuką.

„Apnuoginimas ir apsinuoginimas, net jeigu jis nejaukus, erzinantis – rašytojo auka ir prievolė, misija ir prakeiksmas.“
Sara Poisson

Knygai „Madam madam madam“ idėją pasiūlė tikra, nors ir sunkiai įtikima istorija. Į ketvirtą dešimtį įkopusi moteris slapstydamasi apsimeta berniuku ir netgi pradeda lankyti mokyklą. Tai nutinka ne karo ar kurio kito didžiojo sąmyšio metais, o mūsų dienomis vienoje iš labiausiai civilizuotų Europos šalių. Kokia turi būti visuomenė ir toji moteris, kad ši istorija taptų įmanoma?
Ieškantis atsakymų skaitytojas įtraukiamas į nekasdienį, keistomis atšakomis vingiuojantį pasakojimą. Kupiną intelektualinės provokacijos, keistų aistrų, netikėtai interpretuojamų mūsų dienų įvykių.
Ši knyga kviečia suabejoti įprastais žmogaus tapatybės standartais. Tačiau galima manyti, kad Sara Poisson tiesiog pasakoja apie šiek tiek vienišus, labai drąsiai ir nelabai įprastai savo gyvenimą kuriančius veikėjus.

Romanas „Madam madam madam“ yra aštuntoji Saros Poisson knyga. Ji skiriama mąsliam skaitytojui. Rašytoja išnaudoja galimybę įvardyti tai, ką nutylime ar pasakome vien patys sau. Provokuojantis romanas kviečia pasvarstyti apie tai, kas lemia skirtingus vyrų ir moterų vaidmenis, kaip visuomenėje atsiranda nepagrįstų lūkesčių, lemiančių žmogaus gyvenimą.
2016-04-05 Rita

Pogrindininkė? Vienišė? NEJUOKINKIT. Silpnai rašanti l.ryto žurnalistė, nugrusta į provinciją - į Mažeikius - Rasa Čergelienė. Rašo bile ką.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu