0

Madame

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Madame

  • Leidėjas: Strofa
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 471
  • ISBN ar kodas: 9986-751-62-4

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Madame" aprašymas
Romano veiksmas vyksta septintajame dešimtmetyje Lenkijoje. Abiturientas susižavi gerokai vyresne, dailia ir paslaptinga moterimi - savo prancūzų kalbos mokytoja. Ši netikėta aistra paskatina ironiškai pažvelgti į save ir savo brandą rūškanoje Liaudies Lenkijos tikrovėje. Pasakotojas neslepia nostalgijos, svajoja, tiki Žodžio galia, patiria, kaip gimsta legendos apie praeitį.

Parašykite atsiliepimą apie "Madame"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Madame, kurią skaitytojams dovanoja Antoni Libera. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antoni Libera su knyga Madame jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Madame patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antoni Libera. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Madame palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Madame" perkama kartu