0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Mados namai Gucci. Sensacinga žmogžudystės, pamišimo, žavesio ir godumo istorija

  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 29,99 €*
Sutaupote: 15.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Mados namai Gucci. Sensacinga žmogžudystės, pamišimo, žavesio ir godumo istorija


2021-04-30 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mados namai Gucci. Sensacinga žmogžudystės, pamišimo, žavesio ir godumo istorija" aprašymas

Ar Patricija Redžani nužudė savo vyrą Mauricijų Gučį dėl to, kad jis beatodairiškai švaistė pinigus? O gal ji taip pasielgė dėl to, kad jos žavusis vyras ruošėsi vesti meilužę Paolą Franki? O gal ji apskritai to nedarė?

Šiame pagaviame Gučių dinastijos iškilimo, žlugimo ir prisikėlimo aprašyme Sara Gay Forden parodo įžymiausios šių laikų madų pasaulio šeimos aistras, galią ir silpnybes, nišinio šeimyninio verslo virtimą ištisa industrija ir galinga tarptautine kompanija.
Gučijus Gučis (Guccio Gucci) atidarė savo pirmą odos gaminių parduotuvę Florencijoje 1921 metais, o jo sūnus Aldas išplėtė įmonę abiejose Atlanto pusėse. Gucci gėlėta skara ir mokasinai tapo tarptautiniu statuso ir turto simboliu. Tačiau Aldo sūnūs ir jo brolio Rodolfo sūnus Mauricijus jau neberado bendros kalbos ir valdybos susirinkimai dažnai baigdavosi Gucci rankinių ir peleninių skrydžiais...
Generalinis direktorius Domenikas De Sole ir kūrybos direktorius Tomas Fordas, padedami investuotojų, transformavo Gucci iš šeimos valdomos įmonės į šiuolaikinę pažangiausią mados ir prekybos korporaciją.

Taigi, ši knyga nėra tik knyga apie šeimos problemas ir nusikaltimą; tai ir knyga apie verslą. Ji atskleidžia šeimyninio verslo vystymosi dėsningumus, jo rizikingą priklausomybę nuo paveldėtojų charakterio savybių, parodo, kad kartais net didelės sėkmingos šeimyninės įmonės negali išgyventi be profesionalaus valdymo ir išorės kapitalo.
Lietuvos verslas gyvuoja tik keletą dešimtmečių, bet jau ne vienas šeimyninis verslas susidūrė su kartų kaita. Užleisti verslo vairą savo vaikams ir džiaugtis gyvenimo malonumais ar tęsti valdymą pačiam?

Visiems Gucci prekinio ženklo gerbėjams, ši knyga suteiks ne tik skaitymo malonumą, pateiks įdomių faktų, bet ir padės suvok


  • Autorius: Sara Gay Forden
  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955689249

Parašykite atsiliepimą apie "Mados namai Gucci. Sensacinga žmogžudystės, pamišimo, žavesio ir godumo istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mados namai Gucci. Sensacinga žmogžudystės, pamišimo, žavesio ir godumo istorija, kurią skaitytojams dovanoja Sara Gay Forden. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sara Gay Forden su knyga Mados namai Gucci. Sensacinga žmogžudystės, pamišimo, žavesio ir godumo istorija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mados namai Gucci. Sensacinga žmogžudystės, pamišimo, žavesio ir godumo istorija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sara Gay Forden. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mados namai Gucci. Sensacinga žmogžudystės, pamišimo, žavesio ir godumo istorija palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mados namai Gucci. Sensacinga žmogžudystės, pamišimo, žavesio ir godumo istorija" perkama kartu