0

Madraso deimantas

Internetu: 9,69 €
Knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (12%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Madraso deimantas

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786094791871

9.69 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Išskirtinio grožio, rytietiškai spalvingas ir įtampos kupinas Dalios Smagurauskaitės romanas „Madraso deimantas“ pasakoja istoriją apie itin vertingą, tačiau prakeiksmu paženklintą brangakmenį. Kiek žmonių, siekiančių jį gauti, nukentės ir ar bent vienam pavyks praturtėti?


1701 metai. Madraso (dabartinio Čenajaus miesto Indijoje) gubernatorius Tomas Pitas puikiausiai nusimano apie vertingus brangakmenius ir jais labai domisi. Tą pačią akimirką, kai tik prekeivis iš purvinos nosinės išvynioja deimantą, Tomas Pitas supranta, kad tai – išskirtinis akmuo, vertas didžiulių pinigų. Gubernatorius trokšta įsigyti deimantą ir parsigabenti jį į Angliją, tačiau tai turi padaryti slapta, o tam prireiks ne tik pinigų, bet ir ne ką mažesnės rizikos. Jis nė nenujaučia, kad Madraso išskirtinio grožio deimantas slepia baisią paslaptį ir... neša nelaimes.


2011 metai. Jauna meno ekspertė Adelė keliauja į Antverpeną, vadinamą deimantų sostine. Ji turi svajonę ir tikslą - pavogti legendomis apipintą deimantą ir drauge su mylimuoju leistis į pasaulį. Ilgai rengtas vagystės planas atrodo kone tobulas, o iki svarbiausios dienos lieka tiek nedaug. Tačiau kaip tik tada viskas ima griūti ir įvykiai klostosi visai ne taip, kaip Adelė tikėjosi. Jai teks kovoti iš paskutiniųjų, kad pasiektų savo trokštamą tikslą, o ant kulnų lips ne tik keršto ištroškę bendrininkai, bet ir... deimanto prakeiksmas.„Su jauduliu surijau per savaitgalį!“


Dovilė Filmanavičiūtė


Dalia Smagurauskaitė (g. 1984) – žurnalistė, rašytoja ir aistringa keliautoja. D. Smagurauskaitė Vilniaus universitete studijavo kultūros istoriją ir antropologiją, o Vilniaus dailės akademijoje – meno istoriją ir teoriją. Moka keturias užsienio kalbas.

Pagal programą „Europos savanorių tarnyba“ buvo išvykusi padirbėti Florencijos savivaldybei priklausančiame Palazzo Vecchio muziejuje. Tuomet ji susižavėjo italų kultūra  ir tradicijomis. Penkerius metus išgyvenusi Florencijoje ėmėsi įgyvendinti kelionių po Toskaną projektą unseentuscany.com. Ji yra žurnalo „Keliauk!“ sumanytoja ir vyriausioji redaktorė bei dviejų kelionių knygų apie Italiją autorė – „Saulės sala Sicilija“ ir „Toskana. Florencija. Magiška žemė“.


„Madraso deimantas“ – pirmasis jos romanas, kupinas iš pietų parsivežtos energijos, spalvų ir neįtikėtinai jaudinančių istorijų.


Dalia Smagurauskaitė publikuoja straipsnius įvairiuose leidiniuose ir portaluose, keliauja.
Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu