0

Magiškieji vienaragiai, 6 knyga. Šešėlio kerai

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 5,79 €
Kaina knygyne: 7,59 €*
Sutaupote: 1.80 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Magiškieji vienaragiai, 6 knyga. Šešėlio kerai

  • Serija: Magiškieji vienaragiai
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9786094664052

2020-10-31 5.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Magiškieji vienaragiai, 6 knyga. Šešėlio kerai" aprašymas

Mergaitė Zoja – pati laimingiausia, nes ji žino, kaip nukeliauti į magiškųjų vienaragių salą. Ten jos visada laukia geriausia draugė Astra – gražuolė balta vienaragė su spindinčiomis žvaigždėmis ant kailiuko. Tačiau šį kartą Astra atrodo kažkokia pasikeitusi... Kas jai nutiko?

Zoja negali patikėti – geriausią draugę užkerėjo Šešėlis, piktasis ponis, siekiantis pasiglemžti vienaragių karaliaus sostą. O juk laukia lemiama kova – vienaragiai ruošiasi Šešėlį sunaikinti kartą ir visiems laikams. Bet ar tikrai Astra perėjo į priešo pusę?

Sužinok viską tuojau pat!

Iš anglų kalbos vertė Darius Grėbliūnas

Parašykite atsiliepimą apie "Magiškieji vienaragiai, 6 knyga. Šešėlio kerai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Magiškieji vienaragiai, 6 knyga. Šešėlio kerai, kurį parašė Zanna Davidson. Siūlome ne tik išsamų Magiškieji vienaragiai, 6 knyga. Šešėlio kerai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Zanna Davidson. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Magiškieji vienaragiai, 6 knyga. Šešėlio kerai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Magiškieji vienaragiai, 6 knyga. Šešėlio kerai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Magiškieji vienaragiai, 6 knyga. Šešėlio kerai" perkama kartu