0

Magiškieji vienaragiai, 4 knyga. Užkerėta upė

  • Nuolaida knygai -28%
Internetu: 5,49 €
Knygyne: 7,59 €*
Sutaupote: 2.10 € (28%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Magiškieji vienaragiai, 4 knyga. Užkerėta upė

  • Serija: Magiškieji vienaragiai
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 114
  • ISBN ar kodas: 9786094663536

2020-05-31 5.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Dar viena stebuklinga Zannos Davidson istorija apie magiškųjų vienaragių salą – „Magiškieji vienaragiai. Užkerėta upė“. Šį kartą vienragiams ir jų geriausiai draugei Zojai teks kovoti su salą užtvindyti sumaniusiu bloguoju Šešėliu.


Kas gali būti smagiau nei leisti laiką nuostabioje vienaragių saloje? O jei dar turi gražuolę draugę vienaragę? Zojai pasisekė kaip niekam kitam. Jai pavyko rasti kelią į vienaragių salą, apie kurią visi svajoja ir net ne visi tiki, kad ji yra. O Zoja čia linksmai leidžia dienas su savo nauja drauge Astra. Astra – turbūt pati gražiausia vienaragė visoje saloje – ji balta, o visas kūnas spindėte spindi žvaigždėmis.

Tačiau kaip ir visada, net patys gražiausi ir stebuklingiausi dalykai neapsieina be pavojų ir nelaimių. Zoja jau ne kartą gelbėjo vienaragių salą nuo blogojo ponio Šešėlio. Tačiau šį kartą prireiks kaip niekad didelių pastangų ir drąsos.


Vos priartėjusi prie salos Zoja pamato, kad ji visa užtvindyta. Mergaitė supranta, kad turi sustabdyti plūstantį vandenį ir tai padaryti kuo greičiau. Be to, reikia pasirūpinti, kad nenukentėtų vienaragiai.

Zojos ir Astros užduotis šįkart nepaprastai sunki – jos turi nukeliauti į Upės vienaragių karalystę ir paprašyti, kad jie padėtų vienaragių salos gyventojams. Zojai reikės nerti po vandeniu, tačiau kitos išeities ji neturi – jeigu nesiryš, visi vienaragiai žus.

Kokie nuotykiai šį kartą laukia Zojos ir Astros? Ar pavyks joms dar kartą nugalėti Šešėlį ir išgelbėti spalvingąją vienaragių salą?


Knyga „Magiškieji vienaragiai. Užkerėta upė“ puikiai tiks jau sklandžiai skaitantiems vaikams, galintiems imtis kiek didesnės apimties, bet paprastų tekstų.


Zanna Davidson – Anglijos vaikų rašytoja. Studijavo anglų kalbą Edinburgo universitete, iš karto po studijų pradėjo rašyti knygas vaikams. Yra parašiusi daugiau nei 50 grožinių ir negrožinių knygų. Negrožines savo knygas pasirašo Susannos Davidson vardu. Ji yra rašiusi apie viską, nuo banginių iki sraigių, nuo dinozaurų iki stebuklingų ponių ir fėjų ar mažučių, į kišenę telpančių monstriukų.

Autorė su dviem sūnumis ir šunimi gyvena namelyje kaime prie didelio tamsaus miško. Mėgsta kalbėtis su savo šunimi ir būdama namie stengiasi neprisivalgyti pernelyg daug sūrio. Puikiai laipioja medžiais. 


Iš anglų kalbos vertė Darius Grėbliūnas

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu