0

Magiškieji vienaragiai, 4 knyga. Užkerėta upė

  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 7,59 €*
Sutaupote: 2.10 € (28%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Magiškieji vienaragiai, 4 knyga. Užkerėta upė

  • Serija: Magiškieji vienaragiai
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 114
  • ISBN ar kodas: 9786094663536

2020-10-31 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Magiškieji vienaragiai, 4 knyga. Užkerėta upė" aprašymas

Dar viena stebuklinga Zannos Davidson istorija apie magiškųjų vienaragių salą – „Magiškieji vienaragiai. Užkerėta upė“. Šį kartą vienragiams ir jų geriausiai draugei Zojai teks kovoti su salą užtvindyti sumaniusiu bloguoju Šešėliu.


Kas gali būti smagiau nei leisti laiką nuostabioje vienaragių saloje? O jei dar turi gražuolę draugę vienaragę? Zojai pasisekė kaip niekam kitam. Jai pavyko rasti kelią į vienaragių salą, apie kurią visi svajoja ir net ne visi tiki, kad ji yra. O Zoja čia linksmai leidžia dienas su savo nauja drauge Astra. Astra – turbūt pati gražiausia vienaragė visoje saloje – ji balta, o visas kūnas spindėte spindi žvaigždėmis.

Tačiau kaip ir visada, net patys gražiausi ir stebuklingiausi dalykai neapsieina be pavojų ir nelaimių. Zoja jau ne kartą gelbėjo vienaragių salą nuo blogojo ponio Šešėlio. Tačiau šį kartą prireiks kaip niekad didelių pastangų ir drąsos.


Vos priartėjusi prie salos Zoja pamato, kad ji visa užtvindyta. Mergaitė supranta, kad turi sustabdyti plūstantį vandenį ir tai padaryti kuo greičiau. Be to, reikia pasirūpinti, kad nenukentėtų vienaragiai.

Zojos ir Astros užduotis šįkart nepaprastai sunki – jos turi nukeliauti į Upės vienaragių karalystę ir paprašyti, kad jie padėtų vienaragių salos gyventojams. Zojai reikės nerti po vandeniu, tačiau kitos išeities ji neturi – jeigu nesiryš, visi vienaragiai žus.

Kokie nuotykiai šį kartą laukia Zojos ir Astros? Ar pavyks joms dar kartą nugalėti Šešėlį ir išgelbėti spalvingąją vienaragių salą?


Knyga „Magiškieji vienaragiai. Užkerėta upė“ puikiai tiks jau sklandžiai skaitantiems vaikams, galintiems imtis kiek didesnės apimties, bet paprastų tekstų.


Zanna Davidson – Anglijos vaikų rašytoja. Studijavo anglų kalbą Edinburgo universitete, iš karto po studijų pradėjo rašyti knygas vaikams. Yra parašiusi daugiau nei 50 grožinių ir negrožinių knygų. Negrožines savo knygas pasirašo Susannos Davidson vardu. Ji yra rašiusi apie viską, nuo banginių iki sraigių, nuo dinozaurų iki stebuklingų ponių ir fėjų ar mažučių, į kišenę telpančių monstriukų.

Autorė su dviem sūnumis ir šunimi gyvena namelyje kaime prie didelio tamsaus miško. Mėgsta kalbėtis su savo šunimi ir būdama namie stengiasi neprisivalgyti pernelyg daug sūrio. Puikiai laipioja medžiais. 


Iš anglų kalbos vertė Darius Grėbliūnas

Parašykite atsiliepimą apie "Magiškieji vienaragiai, 4 knyga. Užkerėta upė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Magiškieji vienaragiai, 4 knyga. Užkerėta upė, kurį parašė Zanna Davidson. Siūlome ne tik išsamų Magiškieji vienaragiai, 4 knyga. Užkerėta upė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Zanna Davidson. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Magiškieji vienaragiai, 4 knyga. Užkerėta upė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Magiškieji vienaragiai, 4 knyga. Užkerėta upė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Magiškieji vienaragiai, 4 knyga. Užkerėta upė" perkama kartu