0

Magiškieji vienaragiai, 3 knyga. Vėjo burtai

  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 7,59 €*
Sutaupote: 2.10 € (28%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Magiškieji vienaragiai, 3 knyga. Vėjo burtai

  • Serija: Magiškieji vienaragiai
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 114
  • ISBN ar kodas: 9786094663352

2020-10-31 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Magiškieji vienaragiai, 3 knyga. Vėjo burtai" aprašymas

Laimingoji mergaitė Zoja kartą atrado stebuklingą Vienaragių salą. Dabar ji tęsia kelionę po vienaragių pasaulį knygoje „Magiškieji vienaragiai. Vėjo burtai“ ir patiria vieną nuotykį po kito. Šį kartą Zojai teks gelbėti Vienaragių salą nuo piktų ir galingų vėjų.

Dar viena „Magiškųjų vienaragių“ serijos knyga nukels į stebuklingą draugiškų ir didingų vienaragių pasaulį, kuriam ir vėl iškils pavojus.


Maža mergaitė, tikinti stebuklais, vieną dieną įsitikina, kad stebuklingi pasauliai iš tikrųjų egzistuoja. Zojai pavyksta surasti kelią į vienaragių pasaulį – vaivorykštės spalvomis tviskančią stebuklų salą.


Zoja susidraugauja su gražuole vienarage Astra, kurios visas kūnas spindėte spindi sidabrinėmis žvaigždėmis. Drauge nuostabioje vienragių saloje jos patiria daugybę magiškų nuotykių. Tačiau net ir gražiausiuose pasauliuose tyko pavojai, net ir čia atsiranda piktadarių, trokštančių blogo.


Piktasis Šešėlis apgauna Zoją. Jis jau buvo pagrobęs visus debesis ir paėmęs į nelaisvę Vienaragių salos karalių, o šį kartą ir vėl paruošė gudrias pinkles Zojai. Šešėlis priverčia ją atidaryti Vėjų skrynelę, iš kurios ištrūkę baisūs vėjai grasina nuniokoti salą. Zoja drauge su Astra turi sustabdyti vėjus ir apsaugoti vienaragių pasaulį nuo sunaikinimo. Ar joms pavyks tai padaryti? O gal vėjai nušluos ir visiškai sunaikins stebuklų pasaulį?


Jei ir jūs tikite stebuklais ir svajojate sutikti spindintį žvaigždėmis vienaragį, ši knyga atvers duris į magišką stebuklingų būtybių pasaulį ir įtrauks į pašėlusius nuotykius ir kovą už gėrį.


Knyga „Magiškieji vienaragiai Vėjo burtai“ puikiai tiks jau sklandžiai skaitantiems vaikams, galintiems imtis kiek didesnės apimties, bet paprastų tekstų.


Zanna Davidson – Anglijos vaikų rašytoja, studijavo anglų kalbą Edinburgo universitete. Iš karto po studijų pradėjo rašyti knygas vaikams. Yra parašiusi daugiau nei 50 grožinių ir negrožinių knygų. Negrožines savo knygas pasirašo Susannos Davidson vardu. Ji yra rašiusi apie viską nuo banginių iki sraigių, nuo dinozaurų iki stebuklingų ponių ir fėjų ar mažučių į kišenę telpančių monstrų. Su dviem sūnumis ir šunimi gyvena namelyje kaime prie didelio tamsaus miško. Mėgsta kalbėtis su savo šunimi ir būdama namie stengiasi neprisivalgyti pernelyg daug sūrio. Puikiai laipioja medžiais. 
Vertė Darius Grėbliūnas

Parašykite atsiliepimą apie "Magiškieji vienaragiai, 3 knyga. Vėjo burtai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Magiškieji vienaragiai, 3 knyga. Vėjo burtai, kurį parašė Zanna Davidson. Siūlome ne tik išsamų Magiškieji vienaragiai, 3 knyga. Vėjo burtai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Zanna Davidson. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Magiškieji vienaragiai, 3 knyga. Vėjo burtai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Magiškieji vienaragiai, 3 knyga. Vėjo burtai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Magiškieji vienaragiai, 3 knyga. Vėjo burtai" perkama kartu