Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Magiškoji Pipirinos akademija. Draugystės magija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 0.49 SoldOut

Knygos "Magiškoji Pipirinos akademija. Draugystės magija" aprašymas

Labas! Aš esu Pipirina, tokia dar visai nepersenusi ragana. Nors... Jei visai atvirai, tai dar net ne ragana, o tik raganiūkštė... Bet šio bei to magiško tave tikrai gailu pamokyti! Todėl kviečiu į savo Magiškąją akademiją. Nepažadu, kad išmoksi ko nors labai protingo (nors ką gali žinoti...), bet nuobodu tikrai nebus!

Sunku kartais suprasti tuos, ką vadiname savo draugais... Tik štai be jų gyventi dar sunkiau. Turbūt beveik viskas, kas pasaulyje geriausia, maloniausia, ir priešingai - painiausia, nemaloniausia, yra vienaip ar kitaip susiję su jais...

Tačiau kas tiesa, tas tiesa: kartais iš tikrųjų norisi kokios magiškos priemonės ar stebuklingos lazdelės... Ar bent jau testo, patarimo ar kito būdo, kuris padėtų išsiaiškinti, kas ir kaip. O gal pakaktų tuo momentu tinkamiausio žodžio?


Šioje knygelėje rasi beveik viską: šiek tiek psichologijos, šiek tiek burtų, būrimų, magiškų patarimų, testų, gražių žodelių... Žodžiu, viskas, apie meilę ir draugystę!...


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Magiškoji Pipirinos akademija. Draugystės magija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos mergaitėms ir merginoms

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Magiškoji Pipirinos akademija. Draugystės magija", kurį pristato Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Siūlome ne tik išsamų "Magiškoji Pipirinos akademija. Draugystės magija" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Magiškoji Pipirinos akademija. Draugystės magija". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Magiškoji Pipirinos akademija. Draugystės magija" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Magiškoji Pipirinos akademija. Draugystės magija" perkama kartu