0

Magiškoji Pipirinos akademija. Linksmoji magija

  • Nuolaida knygai -76%
Kaina Internetu: 0,49 €
Kaina Knygyne: 1,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (76%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Magiškoji Pipirinos akademija. Linksmoji magija

  • Leidėjas: Tabula rasa
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 16x26, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9955520418

2020-08-31 0.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Magiškoji Pipirinos akademija. Linksmoji magija" aprašymas

Labas! Aš esu Pipirina, tokia dar visai nepersenusi ragana. Nors... Jei visai atvirai, tai dar net ne ragana, o tik raganiūkštė... Bet šio bei to magiško tave tikrai gailu pamokyti! Todėl kviečiu į savo Magiškąją akademiją. Nepažadu, kad išmoksi ko nors labai protingo (nors ką gali žinoti...), bet nuobodu tikrai nebus!

Vilioja viskas, kas magiška? Tavo draugai ir draugės kraustosi iš proto dėl burtų ir horoskopų? Bet sakoma, kad su magija - menki juokai... O štai ir netiesa! Kartais tie du dalykai kuo puikiausiai dera! Pažiūrėkim į magiją su šypsena!


Čia rasi daug tiesiog magiškai juokingų, šmaikščių, išdykusių ir netikėtų horoskopų, testų, smagių klausimų, triukų, anekdotų... Visko, ko rimtoje magijoje ir su žiburiu nerastum!


Užtat visa tai tau labai pravers rengiant draugų vakarėlį, gimtadienį ar tiesiog šiaip - kai pajunti, kad tau ar kam nors kitam reikia kelių minučių gardaus juoko!


Išbandyta ir garantuota: šios knygos burtai sukelia magiškai teisingą ir kokybišką juoką, kuris ilgina gyvenimą, padeda įveikti sunkumus ir apskritai - yra labai geras dalykas! Netiki? Pamėgink ir tu!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos mergaitėms ir merginoms


Dažniausiai perkama kartu