0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Magiškoji Pipirinos akademija. Linksmoji magija

Knygą turime sandėlyje

Magiškoji Pipirinos akademija. Linksmoji magija


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Magiškoji Pipirinos akademija. Linksmoji magija" aprašymas

Labas! Aš esu Pipirina, tokia dar visai nepersenusi ragana. Nors... Jei visai atvirai, tai dar net ne ragana, o tik raganiūkštė... Bet šio bei to magiško tave tikrai gailu pamokyti! Todėl kviečiu į savo Magiškąją akademiją. Nepažadu, kad išmoksi ko nors labai protingo (nors ką gali žinoti...), bet nuobodu tikrai nebus!

Vilioja viskas, kas magiška? Tavo draugai ir draugės kraustosi iš proto dėl burtų ir horoskopų? Bet sakoma, kad su magija - menki juokai... O štai ir netiesa! Kartais tie du dalykai kuo puikiausiai dera! Pažiūrėkim į magiją su šypsena!


Čia rasi daug tiesiog magiškai juokingų, šmaikščių, išdykusių ir netikėtų horoskopų, testų, smagių klausimų, triukų, anekdotų... Visko, ko rimtoje magijoje ir su žiburiu nerastum!


Užtat visa tai tau labai pravers rengiant draugų vakarėlį, gimtadienį ar tiesiog šiaip - kai pajunti, kad tau ar kam nors kitam reikia kelių minučių gardaus juoko!


Išbandyta ir garantuota: šios knygos burtai sukelia magiškai teisingą ir kokybišką juoką, kuris ilgina gyvenimą, padeda įveikti sunkumus ir apskritai - yra labai geras dalykas! Netiki? Pamėgink ir tu!


Parašykite atsiliepimą apie "Magiškoji Pipirinos akademija. Linksmoji magija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos mergaitėms ir merginoms

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Magiškoji Pipirinos akademija. Linksmoji magija, kurį parašė Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Siūlome ne tik išsamų Magiškoji Pipirinos akademija. Linksmoji magija aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Magiškoji Pipirinos akademija. Linksmoji magija. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Magiškoji Pipirinos akademija. Linksmoji magija dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Magiškoji Pipirinos akademija. Linksmoji magija" perkama kartu