-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rubinė. Magiškų būtybių šauksmas

Kaina: 10,49 €
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 10.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Rubinė. Magiškų būtybių šauksmas" aprašymas

Rubinei trylika ir ji labai myli gyvūnus. Laimė, kad namai pilnutėliai žvėrių, paukščių ir gyvuliukų: jos globėja Nana saloje garsėja kaip puiki veterinarė. Rubinė taip pat mokosi gydyti. Pasirodo, saloje gyvena ne tik žmonės ir gyvuliai, bet ir magiškosios būtybės. Joms taip pat kartais prireikia gydančių rankų. Salos gyventojai neturi sužinoti apie stebuklingas būtybes – tai Rubinės ir Nanos paslaptis.

Tačiau į salą netrukus atvyks naujas gyventojas ir apvers visą tvarką aukštyn kojomis.

Paslaptingos magiškos būtybės ir įtraukiantys nuotykiai!

Kuo ši knyga „Rubinė. Magiškų būtybių šauksmas“ naudinga:

    - Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

    - Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus

    - Knyga skatina mąstyti, analizuoti ir diskutuoti

    - Knygos veikėjų pavyzdys rodo, kaip kūrybingai spręsti iškylančias problemas, skatina ryžtingumą ir gebėjimą siekti užsibrėžto tikslo

    - Skaitant įtraukiančias ir talentingai parašytas, skatinamas domėjimasis knygomis

Rubinei trylika ir ji drauge su globėja veterinare gyvena nedidelėje Airijos saloje. Jos drauge rūpinasi sergančiais gyvūnais. Tačiau saloje gyvena ir magiškos būtybės, kurioms taip pat neretai prireikia gydančių rankų. Tačiau tai – didelė paslaptis. Kai į salą atvyksta naujas vaikas, Rubinė netveria savame kailyje: ji jaučiasi vieniša ir norėtų susirasti savo amžiaus draugų. Tačiau ar atvykėliu galima pasikliauti?

Tai pirmoji austrų rašytojos Kiros Gembri knyga apie Rubinę ir paslaptingąsias salos būtybes. Pilna nuotykių, humoro, burtų ir paslapčių serija skiriama vaikams nuo devynerių metų, tačiau sudomins ir vyresnius skaitytojus. Knygą puošia juodai baltos vokiečių dailininkės Verenos Körting iliustracijos.


 • Pavadinimas originalo kalba: RUBY FAIRYGALE - DER RUF DER FABEL WESEN
 • Autorius: Kira Gembri
 • Serija: Rubinė
 • Leidėjas: Nieko rimto
 • Išleidimo metai: 2022
 • Knygos puslapių skaičius: 232
 • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094418662
 • Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė
 • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rubinė. Magiškų būtybių šauksmas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Rubinė. Magiškų būtybių šauksmas", kurį pristato Kira Gembri. Siūlome ne tik išsamų "Rubinė. Magiškų būtybių šauksmas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kira Gembri. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Rubinė. Magiškų būtybių šauksmas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Rubinė. Magiškų būtybių šauksmas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Rubinė. Magiškų būtybių šauksmas" perkama kartu