⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Magiškų gyvūnų mokykla 5. Aukštyn ar žemyn

Kaina: 9,59 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 9.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Magiškų gyvūnų mokykla 5. Aukštyn ar žemyn" aprašymas

Sveiki atvykę į Magiškų gyvūnų mokyklą! Mokyklą, kuri taip vadinama ne veltui. Jei pasiseks, čia rasi geriausią pasaulyje draugą. Tačiau ne berniuką ar mergaitę, o... magišką gyvūną, kuris tavimi rūpinsis, visada tave išklausys, pamokys ir patars. Ir dar – su tavimi bendraus tik tau vienam suprantama kalba.

„Magiškų gyvūnų mokykla. Aukštyn ar žemyn“ – tai penktoji knygų serijos apie Magiškų gyvūnų mokyklą dalis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Magiškų gyvūnų mokykla 5. Aukštyn ar žemyn"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Magiškų gyvūnų mokykla 5. Aukštyn ar žemyn", kurį pristato Margit Auer. Siūlome ne tik išsamų "Magiškų gyvūnų mokykla 5. Aukštyn ar žemyn" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Margit Auer. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Magiškų gyvūnų mokykla 5. Aukštyn ar žemyn". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Magiškų gyvūnų mokykla 5. Aukštyn ar žemyn" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Magiškų gyvūnų mokykla 5. Aukštyn ar žemyn" perkama kartu