0

Magiškų gyvūnų mokykla 3. Gesinkit šviesą!

  • Nuolaida knygai -41%
Internetu: 7,29 €
Knygyne: 12,29 €*
Sutaupote: 5.00 € (41%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Magiškų gyvūnų mokykla 3. Gesinkit šviesą!


2020-07-31 7.29 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Trečia populiariosios serijos apie Magiškų gyvūnų mokyklą dalis – „Magiškų gyvūnų mokykla. Gesinkit šviesą!“ panardins į šiurpius nuotykius, kurie išgąsdintų net ir suaugusiuosius. Ar gali vaikus išgelbėti magiški gyvūnai?..

Ši mokykla turi paslaptį. Magiškų gyvūnų mokykloje jūs galite turėti draugų vaikų, bet taip pat, jeigu pasiseks, galite susirasti patį geriausią ir ištikimiausią draugą – magišką gyvūną. Jis visada pasirūpins, padės bėdoje ir patars, kaip geriausiai elgtis kiekvienoje situacijoje, be to, jūs tik dviese galėsite kalbėtis ypatinga kalba, kurios nesupras niekas kitas.

Šįkart atėjo eilė savo magiškąjį gyvūną gauti Edžiui. Jis tikras nelaimėlis, tad linksmoji šikšnosparnė Eugenija – puiki draugė, pagalbininkė ir nuotaikos skaidrintoja. Tokio gyvūnėlio Edžiui pavydi daugelis bendraklasių, jie daug ką atiduotų, kad atsidurtų berniuko vietoje. Tačiau taip mąsto ne visi. Yra viena mergaitė, kuri visiškai nenori turėti magiško gyvūnėlio – kodėl? Ir kaip į tokius mergaitės norus reaguos klasės mokytoja, panelė Kornfyld?

Trečiojoje serijos dalyje „Magiškų gyvūnų mokykla. Gesinkit šviesą!“ vaikų laukia siaubingi nakties nuotykiai. Niekas nesitikėjo, kad didžioji skaitymų naktis baigsis taip šiurpiai... Vaikai įkalinami rūsyje po mokykla ir jei kas nors dar gali juos išgelbėti, tai tik magiškieji gyvūnai. Ar jiems pavyks?

Margit Auer (g. 1967 m.) – vokiečių rašytoja ir žurnalistė. Baigė žurnalistikos studijas Eichštate ir dirbo redaktore bei reportere skirtinguose Bavarijos dienraščiuose, rašė Vokietijos spaudos agentūrai. Gimus vaikams, M. Auer pradėjo rašyti vaikiškas knygas. 2013 metais pasirodė jos serija apie Magiškų gyvūnų mokyklą. Pirmoji serijos dalis greitai tapo Spiegel bestseleriu, kitos dalys taip pat užėmė aukštas pozicijas bestselerių sąrašuose. Šiuo metu yra parduota daugiau nei milijonas šios serijos knygų egzempliorių, jos išverstos į daugiau nei 15 kalbų.
Margit Auer mėgsta groti pianinu ir skaityti. Ji sako, kad rašydama jaučiasi laiminga ir gali laimingais padaryti vaikus, nes jiems nėra nieko smagiau kaip pasinerti į fantastiškus, magijos kupinus pasaulius ir susitikti su naujais herojais. Rašytoja yra ištekėjusi, jos vyras – žurnalistas, rašantis apie kriminalus Richard Auer, turi tris sūnus.

Iš vokiečių kalbos vertė Indrė Dalia Klimaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu