-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Magminių ir metamorfinių uolienų petrologija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 8.6 SoldOut

Knygos "Magminių ir metamorfinių uolienų petrologija" aprašymas

Vadovėlyje nagrinėjama magminių ir metamorfinių uolienų petrologija. Pateikiamos bendros žinios apie uolienų skirstymą (sistematiką), atskirų uolienų rūšių ypatybes - cheminę ir mineralinę sudėtį, sandarą, susidarymą, paplitimą. Vadovėlis pirmiausia skiriamas geologijos studentams, taip pat geografams, statybininkams ir architektams, dirvotyrininkams, ekologams - kurie susiduria su uoliena.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Magminių ir metamorfinių uolienų petrologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Magminių ir metamorfinių uolienų petrologija", Gediminas Motuza. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gediminas Motuza su knyga "Magminių ir metamorfinių uolienų petrologija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Magminių ir metamorfinių uolienų petrologija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gediminas Motuza. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Magminių ir metamorfinių uolienų petrologija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Magminių ir metamorfinių uolienų petrologija" perkama kartu