0

Magnolija (DVD)

4,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Magnolija (DVD)

  • Leidėjas: GPP
  • ISBN ar kodas: 4743005053263

2020-08-31 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Magnolija (DVD)" aprašymas

Mes galime visikai pamirti praeitį, bet praeitis nepamirš mūsų…
Yra pasakojamos istorijos apie sutapimus ir atsitiktinumus,
apie netikėtas galimybes bei keistus įvykius.
Tačiau mes netikime tuo, kai tai atsitinka ekrane…
bet keisti dalykai vyksta nuolat.

Ši istorija nutiko San Ferdinando slėnyje labai lietingą, bet giedrą dieną. Tai istorija apie tai, kaip lengva nutraukti santykius ir kiek pastangų prireikia juos pataisyti. “Magnolijos” dėmesio centre – žmonių tarpusavio santykiai. Turintis savą stilių ir labai populiarus Frenkas Makėjus (Tom Cruise), moko vyrus tinkamai panaudoti savo moteris seksui. Jo tėvas Elas Patridžas (Jason Robards, Jr.), kažkada jį apleidęs, dabar miršta nuo vėžio, slaugomas jaunos žmonos Lindos (Julianne Moore) ir tarno Filo Parmos (Philip Seymour Hoffman), kuris praneša apie artėjančią tėvo mirtį sūnui.
TV laidos šeimininkas bando susitaikyti su savo susvetimėjusia dukra Klaudija (Melora Walters). Tuo tarpu laidos dalyvis berniukas – genijus (Jeremy Blackman) trokšta atkreipti savo negailestingojo tėvo (Michael Bowen) dėmesį. O policijos pareigūnas Džimas Karingas (John C.Reilly) įsimyli Klaudiją, kurią vis dar persekioja jos pačios praeitis, ir yra priverstas pasiaiškinti savo žmonai, kodėl Klaudija jo taip nekenčia.
Galų gale, atsitiktinumai visus juos suveda draugėn.
Tai geriausias dramatinis Tom Cruise apdovanotas “Auksiniu Gaubliu” ir nominuotas "Oskarui". Specialiuosius efektus sukūrė Lou Carlucci, kurio darbus matėme kino filmuose: “Ašmenys”, “Penktadienis, 13-oji”, “Švytėjimas”.
Regionai: 2,5
Trukmė: 180min
Kalbos: anglų, rusų, lietuvių, latvių
Subitrai: estų, rusų

Parašykite atsiliepimą apie "Magnolija (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra


Dažniausiai su "Magnolija (DVD)" perkama kartu