TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Magnus Ducatus Poesis: Ribų įveika 2006-2007 (su DVD)

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 7.53 SoldOut

Knygos "Magnus Ducatus Poesis: Ribų įveika 2006-2007 (su DVD)" aprašymas

Šiame almanache, pirmajame jo numeryje, skelbiami pirmojo poliloginio poezijos ir muzikos vyksmo Magnus Ducatus Poesis dalyvių poetų eilėraščiai ir jų vertimaia į kitas vyksmo dalyvių kalbas - lietuviškai, baltarusiškai, lenkiškai, ukrainiškai, rusiškai. Kopmaktinėje vaizdo ir garso plokštelėje, leidžiamoje drauge su almanachu - pirmojo Magnus Ducatus Poesis viešo pasirodymo įrašas, jo autorius - Vladimiras Andronovas (Baltarusija). Be poetų vertėjų, jų eilėraščius drauge "skaito" ir muzikai Algirdas Klova (Lietuva), Todaras Kaškurevičius (Baltarusija), Rūta ir Valdis Muktupavelai (Latvija). Pasirodymo vieta ir laikas - Lietuvos Respublikos ambasada Minske 2006 metų lietpos 5 d. - minint Lietuvos Valstybės (Mindaugo karūnavimo) dieną.


  • Autorius: Vladas Braziūnas
  • Leidėjas: Petro ofsetas
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 18x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955668817

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Magnus Ducatus Poesis: Ribų įveika 2006-2007 (su DVD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Magnus Ducatus Poesis: Ribų įveika 2006-2007 (su DVD)", Vladas Braziūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vladas Braziūnas su knyga "Magnus Ducatus Poesis: Ribų įveika 2006-2007 (su DVD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Magnus Ducatus Poesis: Ribų įveika 2006-2007 (su DVD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vladas Braziūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Magnus Ducatus Poesis: Ribų įveika 2006-2007 (su DVD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Magnus Ducatus Poesis: Ribų įveika 2006-2007 (su DVD)" perkama kartu