0

Maiklo K gyvenimas ir laikai

  • Nuolaida knygai -55%
Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 12,19 €*
Sutaupote: 6.70 € (55%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Maiklo K gyvenimas ir laikai

  • Serija: Kultinės knygos
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786094441943

2020-10-31 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Maiklo K gyvenimas ir laikai" aprašymas

Ar yra kokia nors žmogaus gyvenimo prasmė, klausia pagrindinis J. M. Coetzee romano "Maiklo K gyvenimas ir laikai" veikėjas sodininkas Maiklas K. Jis nusprendžia, kad buvo paleistas į pasaulį tam, kad slaugytų sunkiai sergančią motiną, ir ryžtasi nuvežti ją per karo niokojamą šalį į gimtinę kaime.
Pakeliui motina miršta ir Maiklas lieka vienišas klajoti po karo zoną. Jis siekia tik vieno - kad žmonės jam duotų ramybę, kad neverstų jo savo tarnu ir jų kurti įstatymai nekalintų stovyklose, bet leistų auginti sodą...
Paprasto vyro kelionė tolyn nuo skurdo ir badmiriavimo neteikia vilties, kad jos gale bus pasiekta būsena, kai gali gyventi iš to, ką duoda žemė. Ji tik atskleidžia žmogaus būties silpnumą.

Taupus Nobelio premijos laureato J. M. Coetzee sakinys pasako nepaprastai daug. Autorių skaudina pilietinių karų varginamos Afrikos realybė, rasinė nelygybė ir ribota individo laisvė būti savimi.

Violetos Tauragienės vertimas subtiliai ir kūrybiškai perteikia originalo tekstą.

1983-iaisiais romanas "Maiklo K gyvenimas ir laikai" pelnė Bookerio premiją.

Iš anglų k. vertė Violeta Tauragienė

Parašykite atsiliepimą apie "Maiklo K gyvenimas ir laikai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Maiklo K gyvenimas ir laikai, kurią skaitytojams dovanoja J. M. Coetzee. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar J. M. Coetzee su knyga Maiklo K gyvenimas ir laikai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Maiklo K gyvenimas ir laikai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė J. M. Coetzee. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Maiklo K gyvenimas ir laikai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Maiklo K gyvenimas ir laikai" perkama kartu