⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Maironis: Laiškai. Atsiminimai

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Maironis: Laiškai. Atsiminimai" aprašymas

Prieš Jus esanti knyga - "Maironis: Laiškai. Atsiminimai" - daugelio žmonių ir daugelio kartų darbas. Kaupti ir sisteminti biografinius bei bibliografinius duomenis apie Lietuvos rašytojus XX amžiaus pradžioje nuosekliai ėmėsi Juozas Tumas-Vaižgantas, Atgimimo laikotarpio dalyvis ir liudytojas, asmeniškai pažinęs beveik visus to meto „susipratusius" lietuvius ir suvokęs jų gyvenimo išliekamąją vertę. Jis - tikrasis maironistikos pradininkas, paskaitose ar publikacijose skelbtus atsiminimus sukaupęs į pirmąją knygą apie Maironį, išleistą 1924 metais. Vaižganto knyga tapo svarbiausiu vėlesnių Maironio biografinių pristatymų šaltiniu.
Vėliau Maironio kūryba, jo rašytiniu palikimu, namais rūpinosi daugybė žmonių - trumpą šios veiklos apžvalgą skaitytojas ras žemiau pateikiamame „Įvade". Ten bus pristatyti ir čia skelbiami laiškai, rašyti Maironio ir jam skirti; taip pat Maironį pažinojusiųjų - jo giminaičių, buvusių mokinių, kolegų, meno žmonių - prisiminimai.
Knyga "Maironis: Laiškai. Atsiminimai" skirta plačiam skaitytojų ratui, todėl atsisakyta mokslinio laiškų bei atsiminimų nagrinėjimo, nors patys laiškai bei atsiminimai pateikiami kiek galima preciziškiau, laikantis naujausių epistoliniams ir memuariniams leidiniams skirtų metodologinių reikalavimų, paliekant laiško autoriaus ar atsiminimų pateikėjo autentišką kalbą, tarminę, leksinę ar sintaksinę specifiką, pridedant tekstologinius aprašus, nurodant pirminių šaltinių autografus ir kita. Tekstų išnašose - būtiniausi dalykiniai komentarai. Asmenų pristatymas - knygos pabaigoje, atskiroje dalyje „Asmenvardžių rodyklė".
SudarytojasKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Maironis: Laiškai. Atsiminimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Literatūros memuarai

Eugenijus Žmuida pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Maironis: Laiškai. Atsiminimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Maironis: Laiškai. Atsiminimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Maironis: Laiškai. Atsiminimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Maironis: Laiškai. Atsiminimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eugenijus Žmuida tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Maironis: Laiškai. Atsiminimai" perkama kartu