0

Maistas pagal gamtos dėsnius. Kelias į natūralią mitybą

Internetu: 9,69 €
Knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Maistas pagal gamtos dėsnius. Kelias į natūralią mitybą

  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 222
  • ISBN ar kodas: 9786094543708

9.69 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga "Maistas pagal gamtos dėsnius. Kelias į natūralią mitybą" yra dėl vieno žmogaus kryptingo ėjimo į tikslą. 2017 metais Tomas Stankūnas, išklausęs rusų daktaro M. Sovetovo youtube esančius video įrašus, sugalvojo, kad ši informacija turi būti prieinama kiekvienam lietuviui, besidominčiu ką valgo ir kaip mityba susijusi su sveikata. Taip gimė iniciatyva - knygos vertimas, vaisiavalgystės populiarinimas ir informacijos apie ligų prevenciją sklaida.

Tomas jau 9 metai nevartoja alkoholio, jau 7 metai nevalgo mėsos ir 2 metai yra žaliavalgis, vaisiavalgis. Šiuo keliu eidamas, jis mato savo geros savijautos privalumus, bei džiaugiasi didele energija, fiziniu aktyvumu ir puikia sveikata. Tokių pojūčių jis linki ne tik savo šeimos nariams, bet ir kiekvienam žmogui.

Suprasdamas gausios, gigantiškų verslo atstovų, t.y. maisto, tabako, alkoholio, pieno, saldumynų gamintojų, žmogui brukamos informacijos žalą bei tikslą - didinti prekių vartojimą, nekreipiant dėmesio į žmonių sveikatą, jis ryžosi inicijuoti knygos vertimą.

 

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu