0

Maištininkas. Jėzaus Nazariečio gyvenimas ir laikai

3.0
(1 įvertinimai)
Knygą turime sandėlyje
2018-01-22 Nerijus

Man, kaip eiliniam skaitytojui, per daug nesigilinančiam į religijos, kalbų tyrinėjimus ir istoriją, ši knyga pasirodė nuobodi ir sausa.

Informacija

Maištininkas. Jėzaus Nazariečio gyvenimas ir laikai

  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 310
  • ISBN ar kodas: 9786094271830

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Maištininkas. Jėzaus Nazariečio gyvenimas ir laikai" aprašymas
"Aiški, intelektuali, įtraukianti knyga, kupina pagarbos religijai ir krikščionybei."

The New Yorker


"Aslanas neketina pulti religijos, juo labiau – priešinti krikščionybės kitai religijai. Jis ragina mus žavėtis Jėzumi – vienu iš mesijų, užgimusių Romos okupuotoje Palestinoje."

Booklist


Prieš daugiau nei du tūkstančius metų po Galilėją klajojo žydų pamokslininkas ir stebukladarys, kuris būrė sekėjus Dievo karalystei įkurti. Šis judėjimas kėlė grėsmę valstybei, todėl Romos imperija maištininką suėmė ir nubaudė mirties bausme kaip didžiausią nusikaltėlį. Po kelių dešimtmečių jį imta vadinti Dievo sūnumi.


Rezos Aslano pavaizduotas Jėzus – istorinis asmuo, giliai ir aistringai tikintis žmogus, charizmatiškas zelotų sektos lyderis, žadėjęs išvaduoti žydus iš romėnų priespaudos. Remdamasis naujausiais istoriniais tyrinėjimais, autorius aprašo krikščioniškajai kultūrai neįprastą Jėzų ir atskleidžia, kodėl ankstyvoji krikščionybė politiškai sąmoningą ir karingą maištininką pavertė taikaus dvasingumo mokytoju.


Ši knyga "Maištininkas. Jėzaus Nazariečio gyvenimas ir laikai" sukėlė skandalą JAV, tačiau labiau ne dėl to kas joje rašoma, o dėl fakto, kad Irane gimęs ir Niujorke gyvenantis religijos tyrinėtojas Reza Aslanas yra musulmonas.


Naujausia autoriaus knyga - "Jokio kito dievo, tik Dievas. Islamo ištakos, evoliucija ir ateitis"


Iš anglų k. vertė Marius Burokas
2018-01-22

Man, kaip eiliniam skaitytojui, per daug nesigilinančiam į religijos, kalbų tyrinėjimus ir istoriją, ši knyga pasirodė nuobodi ir sausa.

Parašykite atsiliepimą apie "Maištininkas. Jėzaus Nazariečio gyvenimas ir laikai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Maištininkas. Jėzaus Nazariečio gyvenimas ir laikai, kurią skaitytojams dovanoja Reza Aslan. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Reza Aslan su knyga Maištininkas. Jėzaus Nazariečio gyvenimas ir laikai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Maištininkas. Jėzaus Nazariečio gyvenimas ir laikai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Reza Aslan. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Maištininkas. Jėzaus Nazariečio gyvenimas ir laikai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Maištininkas. Jėzaus Nazariečio gyvenimas ir laikai" perkama kartu