0

Maitinimo įmonių darbo organizavimas

Informacija

Maitinimo įmonių darbo organizavimas

  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 158
  • ISBN ar kodas: 9955-595-23-X

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Maitinimo įmonių darbo organizavimas" aprašymas
Ši mokomoji knyga skirta aukštųjų mokyklų studentams, studijuojantiems verslo vadybą ir maitinimo verslą, taip pat dėstytojams ir visiems, besidominties maitinimo įmonių verslo organizavimu. Šios knygos 28 temose pateikiamos naujos apibendrintos ir susistemintos vadybos, marketingo, maitinimo įmonių įrengimų, maisto prekių kokybės vadybos, buhalterinės apskaitos ir kalkuliacijos, mitybos ir higienos žinios. Kiekvienos temos pabaigoje pateikti kontroliniai klausimai ir literatūros sąrašas gilesniam temos nagrinėjimui.

Parašykite atsiliepimą apie "Maitinimo įmonių darbo organizavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Maitinimo įmonių darbo organizavimas, kurią skaitytojams dovanoja Rolandas Drejeris. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rolandas Drejeris su knyga Maitinimo įmonių darbo organizavimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Maitinimo įmonių darbo organizavimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rolandas Drejeris. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Maitinimo įmonių darbo organizavimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Maitinimo įmonių darbo organizavimas" perkama kartu