0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Maitinimo įmonių veiklos organizavimas

Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Maitinimo įmonių veiklos organizavimas


2021-06-30 6.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Maitinimo įmonių veiklos organizavimas" aprašymas

Pirmojoje šio darbo dalyje aptarta maitinimo įmonių klasifikavimo esmė, dabartinė situacija ir klasifikavimo būtinumas. Antroje knygos dalyje analizuojama paslaugų teorija. Paslaugos yra esminė šiuolaikinės ekonomikos sudedamoji dalis, jos vis labiau skverbiasi į vidaus gamybos procesus, be jų ši sistema negalėtų sėkmingai bei efektyviai funkcionuoti. Be to, paslaugų sfera apima didelę verslų įvairovę, tad antroje darbo dalyje plačiau nagrinėjama viešojo maitinimo paslauga, kaip viena iš sudedamųjų paslaugų sektoriaus dalių. Trečioje darbo dalyje panagrinėtas viešojo maitinimo įmonių gamybos organizavimas , pažangūs darbo organizavimo bei specialūs aptarnavimo būdai, o taip pat ir vienas esminių faktorių, turinčių didelę įtaka viešojo maitinimo įmonės veiklai bei jos plėtrai - tai įvairūs leidimai bei licenzijos.
Tiekiami į rinką maisto produktai turi būti tinkamai paženklinti pagal Lietuvos higienos normos HN 119: 2002 "Maisto produktų ženklinimas" reikalavimus. Ketvirtoje knygos dalyje nagrinėjami klausimai, susiję su maisto produktų ženklinimu, būtina informacija apie gamintoją , kalbama apie svarbius momentus, renkantis maisto produktus.
Sparčiai vystantis maisto pramonei, į rinką pateikiama vis daugiau paruoštų vartoti maisto produktų, kurių neįmanoma išlaikyti ilgą laiką be priedų. Apie maisto priedus, jų esmę, grupavimą, naudojimą Lietuvoje ir žymėjimą kalbama ketvirtoje knygos dalyje.
Penktoje dalyje supažindinama su pagrindinėmis vartotojų teisėmis Lietuvoje, tiriamos
Vartotojų teisių apsaugos klausimai.Parašykite atsiliepimą apie "Maitinimo įmonių veiklos organizavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Maitinimo įmonių veiklos organizavimas, kurią skaitytojams dovanoja Anastasija Vasiljeva. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Anastasija Vasiljeva su knyga Maitinimo įmonių veiklos organizavimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Maitinimo įmonių veiklos organizavimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Anastasija Vasiljeva. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Maitinimo įmonių veiklos organizavimas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Maitinimo įmonių veiklos organizavimas" perkama kartu