0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Maja ir Lota. Ak tas storas šuo!

Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 8,39 €*
Sutaupote: 4.90 € (59%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Maja ir Lota. Ak tas storas šuo!" aprašymas

"Viena už abi, abi už vieną!" - šventa ketvirtokių dvynių priesaika. Bet Maja, Lotos nuomone, kartais būna kvaila smirdalė, o Lota, Majos žodžiais, bjauri išdavikė…

Maja baisiai nustemba, kai kartą Lota parsiveda namo šunį. Jis panašus į veršį, išsimaudžiusį plaukų augimą skatinančioje priemonėje, ir padūkęs kaip įerzintos širšės. Kad ir kaip Lota norėtų šuns, Maja paniškai bijo visų keturkojų. Be to, šiuo metu ji turi visai kitų rūpesčių: kaip įveikti save ir išdrįsti dalyvauti perklausoje, jei siaubingai bijai scenos?

Iš vokiečių kalbos vertė Elena Dapkūnaitė


  • Autorius: Antje Szillat
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955226956

Parašykite atsiliepimą apie "Maja ir Lota. Ak tas storas šuo!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Maja ir Lota. Ak tas storas šuo!", kurį pristato Antje Szillat. Siūlome ne tik išsamų "Maja ir Lota. Ak tas storas šuo!" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Antje Szillat. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Maja ir Lota. Ak tas storas šuo!". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Maja ir Lota. Ak tas storas šuo!" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Maja ir Lota. Ak tas storas šuo!" perkama kartu