0

Makaliaus pigių kelionių vadovas

3.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2012-07-04 Alma

Labai įdomi knyga.

Informacija

Makaliaus pigių kelionių vadovas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 11x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • ISBN ar kodas: 9786090103180

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Makaliaus pigių kelionių vadovas" aprašymas
Susipažinkime: aš - Makalius. Prieš kelerius metus sukūriau tinklaraštį makalius.lt, kuriame ėmiau dalyti kelionių patarimus. Dabar tai vienas populiariausių kelionių tinklalapių Lietuvoje. Aš vedu televizijos laidą "Makaliaus kelionės", o dabar jūsų rankose dar ir ši knygelė - "Pigių kelionių vadovas".

Čia rasite daug naudingos, temomis sugrupuotos informacijos: kaip pigiai skraidyti lėktuvais Europoje, kur ir kada pradėti ieškoti bilietų, kaip susiplanuoti šaunią kelionę, kaip teisingai susipakuoti bagažą, išsirinkti tinkamą viešbutį, kaip neišlaidauti, kam ir kada palikti arbatpinigų, kur apsipirkti. Pateikiau įdomių kelionių idėjų grupelėms ir vienišiams, be to, aprašiau savo nuotykius ir sudėjau smagias kitų keliautojų istorijas.

Viliuosi, kad leidinukas pravers ir naujokui, ir patyrusiam keliautojui. Žvilgtelėkite į turinį knygos pradžioje - įsitikinsite patys.
2012-11-13

Nusivyliau. nieko naujo: pagrinde nagrinejamos 2 avialinijos Ryain & Wizz, perspausdinant ju internetinius puslapius. Neislendama is Europos. Kvailiausias patarimas: noredami sutaupyti, gaminkites valgi patys. Betgi valgis viena pagrindiniu atrakciju uzsienyje

2012-07-04

Labai įdomi knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Makaliaus pigių kelionių vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Makaliaus pigių kelionių vadovas, kurią skaitytojams dovanoja Rimvydas Širvinskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rimvydas Širvinskas su knyga Makaliaus pigių kelionių vadovas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Makaliaus pigių kelionių vadovas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rimvydas Širvinskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Makaliaus pigių kelionių vadovas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Makaliaus pigių kelionių vadovas" perkama kartu