⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Makiažo receptai

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-12-25 Rita

Tik nuotraukos gražios. Tekstas nesklandus, daug kas kartojasi. Prie makiažo “receptų” surašytos tik naudojamos priemonės, nėra jokio eiliškumo ar patarimų darant būtent tą makiažą. Nebent patyrusios makiažo meistrės galėtų naudotis tokia knyga, bet pradedančiosioms ji visiškai netinkamą.


2023-06-30 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Makiažo receptai" aprašymas

Greta Girdžiūtė- Kazlauskienė – bestselerio knygos „Makiažo galia“ autorė, vizažo meistrė, dėstytoja, grožio salono „Greta Make Up Artist“ Kaune įkūrėja. Ši mergina septynerius metus sėkmingai dirba su klientais, skina apdovanojimus konkursuose, grožio specialistų čempionatuose, televizijos projektuose, nuolat tobulėja, užsienyje veda mokymus.

Knygoje „Makiažo receptai“ rasite daug naudingos informacijos apie natūralios kosmetikos naudą, priemones, kurios tinka tiek paaugliams, tiek turintiems probleminę odą ar propaguojantiems visišką natūralumą. Taip pat dekoratyvinės kosmetikos produktų, kuriuos Greta išbandė ir sudėjo į makiažo receptus.

Ši knyga „Makiažo receptai“ tiks ir pradedančiajam, ir siekiančiam tobulybės savo makiažo darbuose...

Atsipalaiduokite, eksperimentuokite, pasinerkite į makiažo RECEPTUS ir pradėkite GAMINTI, dabar tam tinkamiausias laikas.

Knygoje „Makiažo receptai“ rasite daugiau nei 50 makiažo receptų, taip pat sužinosite apie naujausias ir populiariausias makiažo priemones.

„Džiaugiuosi, kad prie knygos turinio prisidėjo ir kiti garsūs Lietuvos makiažo meistrai, kurie Jums atskleidė savo ilgai tobulintus makiažo receptus.“Kiti taip pat domėjosi


2020-01-03

Nežinau, tikėjausi ne to. Man visiškai nesiskaitė...

2019-12-12

2018-12-25

Tik nuotraukos gražios. Tekstas nesklandus, daug kas kartojasi. Prie makiažo “receptų” surašytos tik naudojamos priemonės, nėra jokio eiliškumo ar patarimų darant būtent tą makiažą. Nebent patyrusios makiažo meistrės galėtų naudotis tokia knyga, bet pradedančiosioms ji visiškai netinkamą.

Parašykite atsiliepimą apie "Makiažo receptai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos moterims

Greta Girdžiūtė-Kazlauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Makiažo receptai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Makiažo receptai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Makiažo receptai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Makiažo receptai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Greta Girdžiūtė-Kazlauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Makiažo receptai" perkama kartu