0

Makiažo receptai

  • Nuolaida knygai -58%
1.3
(3 įvertinimai)
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 18,69 €*
Sutaupote: 10.70 € (58%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-12-25 Rita

Tik nuotraukos gražios. Tekstas nesklandus, daug kas kartojasi. Prie makiažo “receptų” surašytos tik naudojamos priemonės, nėra jokio eiliškumo ar patarimų darant būtent tą makiažą. Nebent patyrusios makiažo meistrės galėtų naudotis tokia knyga, bet pradedančiosioms ji visiškai netinkamą.

Informacija

Makiažo receptai

  • Leidėjas: Makiažo galia
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786099605906

2021-01-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Makiažo receptai" aprašymas

Greta Girdžiūtė- Kazlauskienė – bestselerio knygos „Makiažo galia“ autorė, vizažo meistrė, dėstytoja, grožio salono „Greta Make Up Artist“ Kaune įkūrėja. Ši mergina septynerius metus sėkmingai dirba su klientais, skina apdovanojimus konkursuose, grožio specialistų čempionatuose, televizijos projektuose, nuolat tobulėja, užsienyje veda mokymus. Knygoje „Makiažo receptai“ rasite daug naudingos informacijos apie natūralios kosmetikos naudą, priemones, kurios tinka tiek paaugliams, tiek turintiems probleminę odą ar propaguojantiems visišką natūralumą. Taip pat dekoratyvinės kosmetikos produktų, kuriuos Greta išbandė ir sudėjo į makiažo receptus.


Ši knyga „Makiažo receptai“ tiks ir pradedančiajam, ir siekiančiam tobulybės savo makiažo darbuose...


Atsipalaiduokite, eksperimentuokite, pasinerkite į makiažo RECEPTUS ir pradėkite GAMINTI, dabar tam tinkamiausias laikas.


Knygoje „Makiažo receptai“ rasite daugiau nei 50 makiažo receptų, taip pat sužinosite apie naujausias ir populiariausias makiažo priemones.


DOVANA JUMS. Džiaugiuosi, kad prie knygos turinio prisidėjo ir kiti garsūs Lietuvos makiažo meistrai, kurie Jums atskleidė savo ilgai tobulintus makiažo receptus.
2020-01-03

Nežinau, tikėjausi ne to. Man visiškai nesiskaitė...

2019-12-12

2018-12-25

Tik nuotraukos gražios. Tekstas nesklandus, daug kas kartojasi. Prie makiažo “receptų” surašytos tik naudojamos priemonės, nėra jokio eiliškumo ar patarimų darant būtent tą makiažą. Nebent patyrusios makiažo meistrės galėtų naudotis tokia knyga, bet pradedančiosioms ji visiškai netinkamą.

Parašykite atsiliepimą apie "Makiažo receptai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Greta Girdžiūtė-Kazlauskienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Makiažo receptai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Makiažo receptai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Makiažo receptai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Makiažo receptai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Greta Girdžiūtė-Kazlauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Makiažo receptai" perkama kartu