-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITAUKNYGA
Knygų išpardavimas: naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Maksas ir katės

Kaina: 2,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-06-30 2.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Maksas ir katės" aprašymas

"Medikui žodis yra terapijos šaltinis, o rašytojas juo naudojasi meninei kūrybai. Vis dėlto esti momentų, kai literatūra ir medicina susilieja. Rašytojai rašo apie skausmų. O medikai stengiasi suteikti savo darbui meninę išraiškų."

Moacyr Scliar


Moacyr Scliar "Maksas ir katės" - 1981 m. romanas, nukeliantis skaityojus į tarpukario Vokietijos laikus ir pasakojantis istoriją apie Maksą Šmidtą, jauną vokietį, kuris po meilės romano su ištekėjusia moerimis yra priverstas bėgti iš šalies. Jis pakliūna į laivą, vykstantį į Braziliją, tačiau šis nuskęsta, o Maksas atsiduria valtyje su jaguaru...

Romanas "Maksas ir katės" susilaukė ypatingo dėmesio po to, kai kanadiečių autorius Yannas Martelis laimėjo Bookerio premiją už savo romaną "Pi gyvenimas", istoriją apie berniuką, atsidūrusį laive su tigru. Pats Y. Martelis yra padėkojęs Seliarui už "gyvenimo kibirkštį".


Moacyras Scliaras (1937-2011) - brazilų rašytojas ir gydytojas, gimęs Porto Alegrėje. Kilęs iš žydų šeimos jis į savo literatūriškai svarstytinų dalykų akiratį pirmiausia įtraukia žydų tapatybės diasporoje ir buvimo žydu Brazilijoje klausimą. M. Scliaras buvo itin produktyvus autorius, parašė daugiau kaip 100 knygų portugalų kalba, apimančių įvairius literatūrinius žanrus: apsakymus, romanus, jaunimo ir vaikų lit eratūrą, esė. Vienas iš svarbiausių ne tik Brazilijos, bet ir visos Lotynų Amerikos šiuolaikinių autorių, jis už Brazilijos ribų žinomas tapo po romano "Maksas ir katės" (1981) pasirodymo. Jo knygos publikuotos daugiau kaip 20 šalių.


Iš portugalų kalbos vertė Zigmantas Ardickas

TURINYS

TURINYS


Tigras ant spintos / 

Jaguaras gelbėjimo valtyje / 43

Lūšis ant kalvos / 83

Keltas Moacyro Sciliaro gyvenimo datų / 119


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Maksas ir katės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Maksas ir katės", Moacyr Scliar. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Moacyr Scliar su knyga "Maksas ir katės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Maksas ir katės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Moacyr Scliar. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Maksas ir katės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Maksas ir katės" perkama kartu