⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Malamandra

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-05-07 Gražina

Nuostabaus grožio knyga!


Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 6.89 SoldOut

Knygos "Malamandra" aprašymas

Mums beveik pasiekus laiptus, rašytojas sušuko:
– Ei, labai norėčiau išgirsti, jei netyčia pamatytumėte ją pačią.
Violeta sustojo, atsisuko.
– Malamandrą? Regis, sakėt, kad tai tik legenda.
– Taip ir yra. – Sebastianas Ungurys išsišiepė, liežuviu persibraukė dantis. – Bet tokioje vietoje kaip Jūros Mėlis legendos kartais... atgyja.

Herbertas Apelsinas, „Didžiojo Nautilo“ viešbučio radinių valdytojas, žino, kad grąžinti pamestus daiktus tikriesiems savininkams ne visada paprasta. O jei tas pamestas daiktas – visai ne daiktas, o kuo tikriausia gyva mergaitė?!

Tai, kas nutiko Violetos tėvams prieš dvylika metų, yra šiurpi paslaptis, kurios nežino niekas. Tačiau tai ne vienintelė miestelio mįslė. Jūros Mėlio gyventojai bijo malamandros, siaubingo dantyto ir naguoto padaro, nakties migloje išnyrančio iš jūros. Bijo net ir tie, kurie pabaisa netiki. O kur dar keisti gandai apie malamandros kiaušinį, galintį išpildyti visus troškimus...

Herbertas ir Violeta jaučia, kad šios paslaptys susijusios. Jie ryžtasi panirti į šiurpiai įdomų nuotykį, kad viską išsiaiškintų.

Jūros Mėlis – keistas miestelis. Vasarą čia poilsiauja turistai, o žiemą ūžauja vėjai, kyla miglos, o iš bangų išlenda paslaptinga jūrų pabaisa, vadinama malamandra. Šiurpųjį padarą gaubia legendos ir paslaptys, kurias pasiryžta išsiaiškinti du vaikai – prieš dvylika metų dingusių tėvų ieškanti Violeta bei viešbučio radinių biuro prižiūrėtojas Herbertas. Įtraukiantis nuotykių pasakojimas „Malamandra“ patiks ne tik vidutinio mokyklinio amžiaus skaitytojams, bet ir visiems mįslingų istorijų gerbėjams.

Thomas Tayloras – ne tik britų rašytojas, bet ir dailininkas, iliustravęs pirmąjį knygų apie Harį Poterį leidimą Jungtinėje Karalystėje. T. Tayloras nuo pat mažens žavėjosi vaiduokliais bei pabaisomis, tad užaugęs nusprendė rašyti įtraukiančias paslaptingas istorijas kitiems vaikams. Knygą apie malamandrą bei kitus pasakojimus apie Jūros Mėlio legendas iliustravo amerikiečių dailininkas Tomas Boothas. „Jūros Mėlio legendų“ seriją netrukus papildys antroji knyga „Gargantė“. Šiuo metu Thomas Tayloras rašo tolesnes knygas apie bauginančias pajūrio miestelio paslaptis.


  • Autorius: Thomas Taylor
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094417375

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-07

Nuostabaus grožio knyga!

2021-05-05

Man patiko kiekvienas šios knygos puslapis ir tikriausiai kurį laiką nenustosiu ją galvoti. Knyga turi gražų viršelį, mielą žemėlapį ir pagrindinius veikėjus, kurie akimirksniu pevergia širdį. Jei širdyje esate piratas ar detektyvas, tai yra jums skirta knyga. Ir jei dingo kažkas, kas kadaise priklausė jums, ir jūs vis dar negalite to rasti, Jūros Mėlis gali būti ta vieta, kur reikia ieškoti. Tiesiog saugokitės Malamandros, kai išlipsite iš valties. Ji gali įkąsti, jei priartėsite per arti ...

Parašykite atsiliepimą apie "Malamandra"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Malamandra", kurį pristato Thomas Taylor. Siūlome ne tik išsamų "Malamandra" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Thomas Taylor. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Malamandra". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Malamandra" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Malamandra" perkama kartu