0

Malda ir temperamentas

Kaina internetu: 5,69 €
Kaina knygyne: 6,19 €*
Sutaupote: 0.50 € (9%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Malda ir temperamentas

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9955-619-55-4

2020-10-31 5.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Malda ir temperamentas" aprašymas

Viena didžiausių pastarųjų amžių nelaimių yra ta, kad daugiau ar mažiau buvome verčiami melstis ir siekti dvasingumo pagal metodiką, kuri iš tikrųjų tiko tik vienam temperamentui, tik nedaugeliui didžiulį poreikį melstis turinčių žmonių. Todėl daugelis iš mūsų nusprendė, kad siekti šventumo nelemta, nes rekomenduojamas dvasingumas atrodė nepasiekiamas netgi dedant didvyriškiausias pastangas.

Šioje knygoje nagrinėjamas šešiolikos skirtingų asmenybės tipų temperamentų ir maldos ryšys. Pateikiami patarimai kaip melstis, išvados apie maldos metodus skirtingiems asmenybių tipams bei temperamentams. Knyga skaitytojams bus puiki priemonė, padedanti geriau melstis. Sužinoję apie gerąsias savo tipo savybes ir trūkumus, jie galės geriau suprasti savo stiprybes ir kaip malda „išjudinti“ tas asmenybės dalis, kurios natūraliai ir lengvai nefunkcionuoja.

Parašykite atsiliepimą apie "Malda ir temperamentas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Malda ir temperamentas, kurią skaitytojams dovanoja Chester P. Michael, Marie C. Norrisey. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Chester P. Michael, Marie C. Norrisey su knyga Malda ir temperamentas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Malda ir temperamentas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Chester P. Michael, Marie C. Norrisey. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Malda ir temperamentas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Malda ir temperamentas" perkama kartu