-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Malda pradedantiesiems

2.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2012-01-30 Dilly

Call me wind because I am abslouelty blown away.


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 3.98 SoldOut

Knygos „Malda pradedantiesiems“ aprašymas

Pasaulyje sukurta daugybė knygų apie maldą. Dažnai atrodo, kad didžiuma jų parašytos tik tiems, kurie toli pažengę dvasiniame gyvenime. Kita vertus, knygos pradedantiesiems kartais stokoja tos gelmės, kuri pakviestų skaitytoją maldos gyvenimui ir padėtų jį atrasti.
Peteris Kreeftas, labai gerbiamas visų krikščionių už jo dvasinių ir filosofinių darbų įvairovę, pateikia unikalias savo įžvalgas apie šią svarbiausią mūsų dvasinio gyvenimo sritį. Jis tvirtina ir pats dar vis esąs pradedantysis maldoje ir šią knygą skiria visiems, kurie taip kaip ir jis nesijaučia moką gerai melstis, bet trokšta tobulėti.
Kreefto patarimai paprasti, bet įžvalgūs, jo siūlomi konkretūs būdai, leidžiantys tobulinti gyvenimą, yra pagrįsti laiko išbandyta šventųjų ir didžiųjų dvasinių rašytojų išmintimi, ypač principais, randamais klasikiniame brolio Lauryno kūrinyje Dievo akivaizdos praktika išdėstytais principais.
Kreeftas vengia sudėtingumo ir sentimentalumo, tad trumpuose knygos skyriuose atveria skaitytojui svarbiausias bendravimo su Kūrėju paslaptis, padeda jam suprasti ir tobulinti maldą. Autorius kalba apie maldos būtinumą, motyvus ir metodus, tobulėjimo žingsnius, kantrumą, kančią, nuodėmę, tikėjimą ir malonę.2012-01-30

Call me wind because I am abslouelty blown away.

Parašykite atsiliepimą apie „Malda pradedantiesiems“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Maldos knygos

Peter Kreeft pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Malda pradedantiesiems“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Malda pradedantiesiems“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Malda pradedantiesiems“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Malda pradedantiesiems“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Peter Kreeft tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Malda pradedantiesiems“ perkama kartu