0

Maldos apsisaugoti nuo velnio ir blogio

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Maldos apsisaugoti nuo velnio ir blogio

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9789955293538

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Maldos apsisaugoti nuo velnio ir blogio" aprašymas
Žymiausias šių laiko egzorcistas Tėvas Gabriele’ius Amorthas savo knygoje "Maldos apsisaugoti nuo velnio ir blogio" siūlo kovojant prieš velnią ir blogį pasitelkti įvairias maldas: užtarimo, biblines, išlaisvinimo nuo blogio, nuo kūno skausmų, nuo dvasios ir sielos ligų, prašant išgelbėjimo nuo pikto mirties valandą, maldas už sielų išlaisvinimą iš skaistyklos.
Šioje knygoje "Maldos apsisaugoti nuo velnio ir blogio" rasite tas maldas, kurias per amžius Bažnyčia siūlė kaip itin veiksmingas maldas nuo šėtono bei blogio.

Iš italų kalbos vertė Ina Jakaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Maldos apsisaugoti nuo velnio ir blogio"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Malda

Gabriele Amorth parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Maldos apsisaugoti nuo velnio ir blogio, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Maldos apsisaugoti nuo velnio ir blogio aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Maldos apsisaugoti nuo velnio ir blogio už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Maldos apsisaugoti nuo velnio ir blogio? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gabriele Amorth tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Maldos apsisaugoti nuo velnio ir blogio" perkama kartu